Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyom szinte már egyáltalán nem kívánja a szexet, nagy ritkán (gondolataim szerint) muszájból csináljuk csak, nekem meg sokkal többre lenne szükségem. Mit tehetek ilyenkor? Próbáltuk megbeszélni, de egy napig volt úgy.

Figyelt kérdés
Eleinte amikor összejottunk minden nagyon rendben volt, szinte allandoan egyutt voltunk de mióta eljegyeztem mar csak kinlódás megy. Csak este akarja, akkor is "gyorsan zavarjuk le". Ha én nem kezdeményezek, valószínűleg nem is csinálnánk. Lehet valami a háttérben, vagy csak túlgondolom? Mit tehetnék hogy olyan legyen mint az elejen?

aug. 12. 09:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
49%

15. De ne te döntsd már el mit akarok a testemmel! Nem akarok szülni!


Van ilyen is, képzeld el! Én a párom farkát akarom elvezni, vele lenni.


Programokat csinálni, élni. Nem gyereket csinálni, akit el is kell tartani és manapság az nagyon sokba kerül.


Vannak, akik gyerek előtt gondolkodnak, pontosan hova szülnek.


Puszillak drága!

aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
6%
Megunt és ennyi.
aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
18%
Valaki megkukizta
aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
90%
Menyasszonyod és muszályból csinálja.. Ez el is mondott mindent. Házasság után meg gondolom nem is lesz szex. Jo is lesz az. Én keresnék más nőt a helyedbe.
aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
67%
Komolyan igy minek vagytok együtt?
aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon látszik, itt mennyi ember nem alkalmas komoly párkapcsolatra. Neki is, neked is lesz még az életben olyan időszak, amikor nem nagyon fogod kívánni a szexet a másikkal. Nehogy már egyből feladd a kapcsolatot valakivel, akivel amúgy eléggé passzoltok.

Első és legfontosabb kérdés: ő mit mondott, amikor kérdezted, hogy mi a gond?

aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem sem lehetsz jó az ágyban. A nők imádják a szexet, és ugyanúgy kezdeményezik, ahogy a férfiak, ha az jó és élvezhető számára.


Az, hogy te mit gondolsz hogy jó vagy-e az ágyban az egy teljesen más kérdés. Nincs olyan férfi, aki azt mondaná ő nem jó.

aug. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
63%

"Szerintem sem lehetsz jó az ágyban. A nők imádják a szexet, és ugyanúgy kezdeményezik, ahogy a férfiak, ha az jó és élvezhető számára."

És a kapcsolat első éveiben még jó volt az ágyban a kérdező, aztán meg egyszer csak elfelejtette, hogyan kell szexelni? Biztos, hogy nem. (hacsak nem elkényelmesedésről van szó, de az ellen könnyen lehet tenni)

Én amúgy nem feltétlen annyira a szex környékén nézelődnék, mert sokszor valami más az illető baja (akár a párjával, akár valami más dologgal az életében), csak éppenséggel erősen kihat a szexuális vágyra is.

aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
35%
#15, uh, ezt adom. 👌
aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
84%

"mióta eljegyeztem mar csak kinlódás megy."


Kötelességből fekszik le veled, hogy ne hagyd el! Hagyd el csak azért is.

aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!