Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyom szinte már egyáltalán nem kívánja a szexet, nagy ritkán (gondolataim szerint) muszájból csináljuk csak, nekem meg sokkal többre lenne szükségem. Mit tehetek ilyenkor? Próbáltuk megbeszélni, de egy napig volt úgy.

Figyelt kérdés
Eleinte amikor összejottunk minden nagyon rendben volt, szinte allandoan egyutt voltunk de mióta eljegyeztem mar csak kinlódás megy. Csak este akarja, akkor is "gyorsan zavarjuk le". Ha én nem kezdeményezek, valószínűleg nem is csinálnánk. Lehet valami a háttérben, vagy csak túlgondolom? Mit tehetnék hogy olyan legyen mint az elejen?

aug. 12. 09:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
56%
41, továbbra sem az a tisztelet, ha kedv hiányában is odatartod a segged.
aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
100%
#40 Nem volt titok köztünk az, hogy nekem a hormonok miatt nincs libidóm. Emiatt kerestünk olyan megoldást, ami megfelel mindkettőnknek. Én a magam részéről el sem tudtam volna képzelni, hogy falnak forduljak és úgy hagyjam ott a páromat, hogy ő kíván, de oldja meg magának, mert én szarok bele, hogy ő hogyan érez.
aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
A stílusod pedig egyébként téged minősít. Nem túl kedvezően.
aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
61%

43, nem mindenki van egyformán bekötve, nem is minden kapcsolat egyforma. Nálunk pl. az én részemről is roncsolta a kapcsolatot, mikor nem volt kedvem, de csináltam valamit és a párom is egyre önzőbb lett, hozzászokott, hogy egyoldalú a dolog, vagy nem tudom. Mindenesetre a szexben is egyre kevésbé figyelt rám, nekem meg fokozatosan herótom lett az egésztől.

Emellett, ha a másik (akár más téren) ugyanúgy pakolja az energiát feléd, mint te, akkor "könnyű" nagyvonalúnak lenni, hogy úgy mondjam.

Nem húznám rá a vizes lepedőt a nőre ennyiből, amit tudunk.

Másrészt, szerintem se a tistelet a szó amit keresel. Én tiszteltem a párom akkor is, mikor már igazán bajban volt a kapcsolat, de ettől még nem szexeltem, vagy szomptam, mert nem akartam. Akaratom ellenére ráerőszakolni magam a dologra, hagyni magam pedig szintén nagyon romboló. Tapasztalat.

A tisztelet sok mindenben megnyilvánul, de a szexben, vagy annak hiányában szerintem pont nem.

Sokkal inkább mondanám a szerelmet, a szeretetet, vagy a kötődést, mint a tiszteletet.

aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
90%

Barati beszelgetesekbol hozok par peldat, miert csokkent/szunt meg a szex:

-egyik ferj elkezdett inni, amivel egyreszt anyagilag lenullazta a csaladot masreszt kiabrandito egy alkoholistaval elni, szagolni a piabuzt.

-masik nem segitett semmiben: csaj napokig korhazban volt, a parja el sem mosogatott, fozni nem fozott, a szennyes is csak gyult, romhalmaz volt a lakas.

-volt aki atment gyerekbe, ertsd: fogalma sincs mi mennyibe kerul a boltban, mindent elfelejt, szamlakat nem tud befizetni, elmegy dolgozni meg hazamegy, ezenkivul belekezdett kokany barkacsolasokba, minden szarabb allapotba kerult mint elotte volt.

-megint egy masik az evek alatt nem forditott annyi figyelmet a szexre. Mig az elejen fontos volt az asszony elvezete, az elojatek, a rahangolodas, a kapcsolat vegen 5 perc reszeles volt az egesz, aztan fal fele fordulva elalvas. Magyarul a pasi kielegult, a no nem.

aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
47%

#29 Nagyon egyszerű erre a válasz.A kapcsolat kezdeti éveiben átsegít a bénácska partneren is az újdonság varázsa, a szerelem.

Ez mikor megkopik, mert természetes dolog, hogy így lesz, akkor kellene az ügyes, technikás partner, aki jó szerető.

A kezdeti időszakban még az is tud nagyon jó lenni, ami alapvetően elég gyengécske vagy közepes.5-6-10 év után ez már nem lesz elég.

aug. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
73%

42. Nagyon hülye vagy, az erőszak.


Akik meg nem passzolnak össze, ne házasodjanak.

aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
33%

#38 Sehol nem írta a kérdező, hogy nem kedves a menyasszonya.Az a baja, hogy nem úgy van kedve a szexhez, minthogy azt ő elvárná.

Arról semmit nem írt a kérdező, hogy ő mivel kedveskedik a nőnek, milyen a kapcsolatuk, stb.

A nő elég kedves, hogy még úgy is bevállalja a szexet, hogy nem is élvezi.

Erről a kérdező tehet, hogy a menyasszonya nem élvezi a szexet.

aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom miért raknak hozzá a történethez a válaszolók amikor egyértelmű teljesen, hogy a nő muszájból szexel vele és annak az annyi, hogy végre megtörtént az eljegyzés. Nemsokára a házasság után majd babát akar. Akkor rá fog mászni pontosan ovuláció időszakában, hogy minél előbb anya lehessen és aztán már megint nem lesz jó a kérdező.

Ha annyira szar lenne a kérdező hozzá akkor nem ment volna bele az eljegyzésbe!

aug. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
64%
#49 De, írta. Azt írta, próbálják megbeszélni, de utána egy napig van máshogy. Vagyis a nő szarik rá, hogy a leendő férjének rossz így. Hagyd a pcsába ezt a nőt. Csak egy nyűg vagy neki. Egy pénzügyi alap. Férjnek, pénzkeresőnek, tenyészállatnak jó leszel neki, testi lelki társnak nem.
aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!