Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyom szinte már egyáltalán nem kívánja a szexet, nagy ritkán (gondolataim szerint) muszájból csináljuk csak, nekem meg sokkal többre lenne szükségem. Mit tehetek ilyenkor? Próbáltuk megbeszélni, de egy napig volt úgy.

Figyelt kérdés
Eleinte amikor összejottunk minden nagyon rendben volt, szinte allandoan egyutt voltunk de mióta eljegyeztem mar csak kinlódás megy. Csak este akarja, akkor is "gyorsan zavarjuk le". Ha én nem kezdeményezek, valószínűleg nem is csinálnánk. Lehet valami a háttérben, vagy csak túlgondolom? Mit tehetnék hogy olyan legyen mint az elejen?

aug. 12. 09:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
36%

50-51


Pontosan. Nőként írtam. Ilyen kifogás nincs és ez nem megbeszélés kérdése. A nő szarik mindembe és nem akar megadni a párjának semmit. Ez még egy kapcsolat szintjén sincs.. nem hogy házasság.

aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
34%
Megadni. Jönnek a szopósmalacok.
aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
25%
#51 De most nem a beszélgetésről volt szó, hanem a kedvességről.Hogy a kérdező mit tesz a nőért.Az nem kedvesség, hogy kikérdezi miért nem akar szexelni.Most a kedvesség volt a tema.
aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
74%

"A nő elég kedves, hogy még úgy is bevállalja a szexet, hogy nem is élvezi.


Erről a kérdező tehet, hogy a menyasszonya nem élvezi a szexet."


Ez a lényeg. Az a nő egy kincs. Onnan lehet tudni, hogy muszájból szexszel vele, hogy "gyorsan le akarja zavarni".. szerinted aki így nyilatkozik annak lesz orgazmusa, szexre van hangolódva, hogy nedvesedjen?

Ez a nő is olyan, mint a többség, tagadja a rossz szexet szerelemből vagy megállapodás iránti vágyból és magára erőlteti, hogy legyen családja/férje/gyereke.


A legtöbben így vagyunk. Persze van, hogy mérgesek vagyunk a másikra és ezért nem akarunk szexelni, hozzáérni, de az csak feltűnt volna, mert nő azt még nem tudta magában tartani:)) Kérdező hány szexnél van orgazmusa a menyasszonyodnak? És neked? Fel fog tűnni, hogy nem nagyon egyeznek a számok. Aki pedig odadobja magát a te örömödre, az nagyon ragaszkodik hozzád és biztosra veheted, hogy nem élvezi. "zavarjuk le.." persze.. úgy érti dugd és menj el gyorsan, neki minél kevesebbet kelljen belefektetnie. Ez csak a te örömöd, és te ilyenkor is csak magadra gondolsz, hogy a 10 szexből 10 orgazmushoz szokott fejednek nem elég ennyi, több kell. Szégyelld magad, iszonyú önző vagy. Mondom, próbáld felfalni, ne csak meztelencsiga módjára nyald, ne megdugni akard, ne verd magadnak, csak az ő örömére csináld, utána meg bújj mellé és mondd, hogy mennyire imádod és mindenestül akarod, előtte meg mondd, hogy milyen vonzó.


Mind ezt akarjuk hallani. Ujjazni nem kell, hacsak nem a csiklóját izgatod. Ha azt akarnánk, hogy valami bennünk legyen, ezerszer inkább választjuk a másik farkát, mint a vékony/rövid kis ujjait. Csak az ő kedvéért. HÉVVEL! Kevés beszéddel, nem kell megmagyarázni. Ebből kettőt egy héten, második héten már olyan viszonzásban lesz részed, hagyj időt neki, hogy vágyhasson is rá.

aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
52%

55. Azért nem minden nő ilyen

Én imádok szexelni és kívánom is folyamatosan. :)

aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
50%
#56 A kivétel erősíti a szabályt.Ugye lehetséges, hogy neked szerencséd is van a partnereddel.:)
aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
85%

Miért nem írsz semmit arról, hogy milyen az életetek? A tiéd, az övé? Hogyan bántok egymással? Az nem elég infó, hogy te néha közeledsz... Ha amúgy nincs semmi romantika, érzelmi biztonság, csak ha szexet akarsz, odamész simizni, nyilván érzi, hogy jönnek a kötelező körök....

Ne várjuk már 1 nőtől, hogy a semmitől felizgul.

Lehet beparázott az esküvőtől, mert tudja, hogy nem szeret téged. Lehet időközben depressziós lett. Lehet időközben kialakult nála pajzsmirigy alulműködés ami libidócsökkenéshez vezet.


Honnan tudjuk infók nélkül? Mit tehetnél? Tényleg érdekel? Minimum beszélgetni kellene vele, hogy mizu. De gondolom ezt anélkül is beláthattad volna, hogy felteszed itt a kérdést.

aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
88%
De egyébként az is olyan qrvára szomorú és lehangoló ám, hogy kb minden férfinek csak akkor tűnik fel, hogy valami nem oké a kapcsolattal/a nővel, ha nem akar szexelni.Ha lenne szex és eljátszaná, hogy élvezi, sosem venné észre, hogy valami baj van.Soha eszébe sem jutna megkérdezni, beszelgetni vele.Mindig csak akkor, ha nincs szex, és csak azert, hogy megtudja mikor lesz már megint.
aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
Legalább 4-5 éve együtt vagytok?
aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
57. Igaz, kapok orált de nálunk nehezebb q szex, párom nagy én meg kicsi és már kezdtem azt hinni hogy összeférhetetlenek vagyok. Gondolkodtam hogy szexre veszek valamit ami ellazít. :) (nem szorongok, csak szűk vagyok)
aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!