Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyom szinte már egyáltalán nem kívánja a szexet, nagy ritkán (gondolataim szerint) muszájból csináljuk csak, nekem meg sokkal többre lenne szükségem. Mit tehetek ilyenkor? Próbáltuk megbeszélni, de egy napig volt úgy.

Figyelt kérdés
Eleinte amikor összejottunk minden nagyon rendben volt, szinte allandoan egyutt voltunk de mióta eljegyeztem mar csak kinlódás megy. Csak este akarja, akkor is "gyorsan zavarjuk le". Ha én nem kezdeményezek, valószínűleg nem is csinálnánk. Lehet valami a háttérben, vagy csak túlgondolom? Mit tehetnék hogy olyan legyen mint az elejen?

aug. 12. 09:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
45%
Ez azt jelenti hogy szar vagy az ágyban.
aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
68%

Elsore vedd vissza a gyurut.


Masodikra leulsz elmondod neki h te nem gyorsan tuleani akaraz rajta hanem lassan hosszan vadul intenziven erzekeien szeretkezni akaraz. Ha mar o nem akarja a szexet nem kivan nem vagyik rad akkor itt es most zarjuk le mert te neked ez nem megfelelo.

aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
22%
Így van.Szar vagy az ágyban.
aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
98%
Ülj le vele beszélni. Házasságot meg offos, mert nem egyeznek az igények.
aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
95%
Biztos nem házasodnék így. Derítsd ki, mi a baja. Ha valaki nem akar szexelni, annak oka van. Vagy valóban nem élvezi, mert a technikával van baj, vagy érzelmi vonalon vannak gondok, lehet elégedetlen önmagával, lehet depressziós, de a két első verzió a valószínűbb. Le kell ülni és nem hagyni a témát, amíg ki nem derül mi van a mélyén. Ha megtudtad, akkor lehet dönteni merre tovább.
aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
25%

A. Csak az anyagiak miatt csinalta es a celt elerte.

B. Valakivel csal.

aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt beszélj vele, mondd el neki szépen hogy mit érzel, kérdezd meg hogy ez őt zavarja-e vagy mit gondol, mi lehetne a megoldás?


Én annyival kiegészíteném, hogy a tartósan jó szexhez folyamatosan kell a ráfordított idő. Mindkét személy részéről állandó figyelem és idő saját magára, testére és fantáziáira, illetve közösen is ugyanez. Én biztosan megpróbálnám mondjuk heti 1-2 alkalommal 1-2 órára biztosítani az intimitást és a szexualitást. Készítenék egy közös forró fürdőt, megmasszíroznám és eltévedne a kezem, kitalálnék valami romantikus dolgot, ami szexbe fordulhat. Esetleg megkérném őt, hogy tervezzen egy randit ő valamelyik nap. Nem muszáj mindig szexelni, de ha van egy ilyen konstans inger, akkor szerintem folyamatosan nagyobb lesz a libidó és az igény. Annyit simán kérhetsz, hogy legyen heti 2 órátok, amiben egymásra figyeltek, randizgattok.

aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ő úgy gondolja, hogy elérte a célját, az eljegyzést, el fogja érni a házasságot is és már nem fog veled lefeküdni önszántából csak kötelességnek tekinti. Ezen nem tudsz segíteni csak úgy ha elhagyod.
aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
85%
Elképzelhető, hogy nem szeret téged (csak beetetett, most már nyeregben érzi magát), az is lehet, hogy félrelép vagy mentális/pszichés problémája van.
aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
66%

Sz.r veled a szex, így amíg nyeregbe nem került, addig rávette magát. Valamiben biztos jó vagy (anyagiak?), amiért ez megéri, de megvan a gyűrű , és annyi esze nincs a szentemnek, hogy legalább az esküvőig fenntartotta volna a színlelést...

Hagyd a francba, és örülj neki, hogy már most kiderült, hogy csak kényszerből fekszik alád, mert házasság után ennyi sz.x se lenne...

aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!