Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor tűnt fel nektek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tűnt fel nektek hogy nárcisztikus a párotok? Milyen példákat tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Kezdem úgy érezni hogy a párom nárcisztikus.

Ha viccelődtünk és ő erősebben csinálta és vissza adtam neki erősebben akkor jött az hogy neki ez mennyire fáj és nem fájhat nekem ennyire mint neki.

Ha megbántom akkor jön azzal hogy neki milyen kellemetlen és fájdalmas volt. (Ha meg ő csinálja akkor meg ez van.)


Naponta változik a viselkedése is reggel még puszilgat, este meg össze veszünk.


Hogy bírnám megszüntetni a párkapcsolatot hogy a lehető legkevesebb veszteséggel járjon?



júl. 28. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül 2-3 hónap volt. Ha valóban nárcisztikus, akkor menekülj, mert csak szenvedni fogsz mellette. Engem olyannyira tönkretett, hogy pánikrohamaim, sírógörcseim voltak, szakemberhez kellett fordulnom, mert nem tudtam feldolgozni.
júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Lehetséges az hogy ez csak pár év után jön elő?

Mert az elején tök aranyos volt és kedves de most ahogy elkezdett dolgozni teljesen megváltozott.

júl. 28. 17:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnos nem tudhatom, nem vagyok szakember.
júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 év után kezdett behülyülni a csajom. Mindig is sejtettem hogy valami nincs rendben nála. Mi meg összevesztünk, erre másokkal dugott.. de mindig keresett valami feszkót, hogy utána vadul szexeljünk. Más nem is kérte hogy fojtosassam, köpjek a szájába...
júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt a párom, csak udvarolt nekem, illetve a munkatársam volt, így meg tudtam figyelni a viselkedését. Nála erőteljes grandiózus nárcizmus volt megfigyelhető:


-semmiért nem vállalt felelősséget

-mindig fikázott másokat, soha senkiről nem mondott jókat

-love bombinggal, inkonzisztens módon udvarolt

-nagyon sértődős volt, illetve hárította a számonkérést, valamint folyamatosan hazudozott

-elképesztően felfújt egója volt, nem bírt leállni az öndicsérettel

-nem törődött sem a szabályokkal, sem mások érzéseivel; folyton elkésett, a messenger üzeneteit több napos késéssel olvasta el - ezzel is a saját fontosságát próbálta éreztetni

-

júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Nálam ugyanaz volt, mint az 5-ösnél. De lassacskán épült fel egy robbanásig. Én valamennyire tűrtem, illetve a karakán igazságosztó énemmel fába vágta magát a "nárcisztikus énje". Sejtettem és éreztem, hogy valami nem stimmel és ez nem teljesen ő. Kivártam. Amúgy minden második szerdán csinált problémát, ez valamiért a másik énjének egy beidőzített bombája volt. Viszont kissé más helyzet is lett belőle, mert emlékezetkiesése is történt. Nálam akkor gyúlt fel végleg a villanykörte és ő is rádöbbent. Kikötöttem, hogy orvoshoz megy vagy nincs tovább kapcsolat. Orvoshoz ment, egy gyógyszer mellékhatása volt, abbahagyta, és megismertem a pozitív igazi énjét fél év után.
júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Basszus, véletlen felpontoztam a 6-ost. Ez már megint a gyógyszermellékhatásos őrült... ennek semmi köze a narcisztikus SZEMÉLYISÉGZAVARhoz. Az nem gyógyszertől alakul ki. :)
júl. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
7: Ne zavarjon, hogy orvos is megállapította! Ne okoskodj azon, amihez nem értesz! Pláne trollkodva dobálózol az őrült szóval! Barom!
júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Plusz konkrétan tanultam szintén, nyugodtan az orvos nélkül is megállapíthatom!
júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Plusz konkrétan tanultam szintén, nyugodtan az orvos nélkül is megállapíthatom!"

😆😆😆😆

júl. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!