Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor tűnt fel nektek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tűnt fel nektek hogy nárcisztikus a párotok? Milyen példákat tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Kezdem úgy érezni hogy a párom nárcisztikus.

Ha viccelődtünk és ő erősebben csinálta és vissza adtam neki erősebben akkor jött az hogy neki ez mennyire fáj és nem fájhat nekem ennyire mint neki.

Ha megbántom akkor jön azzal hogy neki milyen kellemetlen és fájdalmas volt. (Ha meg ő csinálja akkor meg ez van.)


Naponta változik a viselkedése is reggel még puszilgat, este meg össze veszünk.


Hogy bírnám megszüntetni a párkapcsolatot hogy a lehető legkevesebb veszteséggel járjon?



júl. 28. 16:37
1 2
 11/13 Timon-01 válasza:
72%
Tipikus bohóc troll, aki saját magát járatja le vagy kötözködik és szerinte még mindig nem nála van gond. El kell engedni és mehet tovább az élet.
júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

mindig is tudtam, hogy a feleégemnek van valami beütése. Kb 2 hónapja jött velem szembe a youtube-n egy video, ahol a nárcizmus volt a téma. Mindjárt ráismertem a páromra.

Még az esküvőnk előtt sokszor volt, meséltem a barátaimról. Azon problémázott, hogy én miért beszélgetek velük. De az is baj volt, hogy a szüleimmel, testvéreimmel beszélgettem. Azt észrevettem, hogy nincs önbizalma. De ennek ellenére nagyon sokszor megkaptam, hogy én milyen hülye vagyok, nem vagyok normális, nagyon furcsa vagyok, menjek el pszichológushoz. Ez nagyon sok veszekedéssel járt. A végén nekem nagyon elegem volt, mindig én alkalmazkodtam hozzá. Legtöbbször engedtem. De többször mondtam neki, hogy elegem van, szakítsunk. Erre én voltam a legnagyobb bunkó g.ci. Majd jött a sírás, hogy soha többet nem csinálja. De házasodjunk össze. Nagy nehezen mentem bele ezek miatt. Természetesen a lenéző stilus megmaradt, ha van rajtam sapka azért, ha nincs azért. Azt mondta, azért csinálja, mert ezt érdemlem. Megszülettek a gyerekek. A második gyerekekünk 17 éves, a születése óta egyszer szeretkeztünk, azóta szexmentesek vagyunk. A nagyobb fiúnk kb 4 éves lett, akkor ő lett a családban a fő hülye. Ez sajnos meg is látszik rajta. járt pszihológushoz, aki azt mondta, hogy ezek autisztikus tünetek. Sajnos ezek a gázlángozások a mai napig folynak.

aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9 Attol h tobb profilrol felpontozod a valaszaidat es lepontozod az enyeimet, csak azt ered el, hogy jelenteni foglak az adminoknak...
aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!