Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető, hogy féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, hogy féltékeny vagyok a férjem volt barátnőjére? Az alábbi üzenetet találtam a telefonjában.

Figyelt kérdés

A férjemmel nem sokkal azután ismerkedtünk meg, hogy ők szakítottak. Nem volt hosszú kapcsolatuk, egy évig tartott. Nem volt semmi gyanús addig, amíg egyszer csak megálltunk a férjemmel kávézni egy kis presszóban egy másik kisvárosban ahol épp áthaladtunk (kb fél óra kocsival tőlünk). Mielőtt bementünk közölte velem, hogy a volt barátnője ott dolgozik, gondolta csak szól. Velünk volt egy barátja is, ő úgy látszott tudott erről mert csak annyit mondott, hogy itt a legjobb a kávé. Köpni-nyelni nem tudtam de összeszedtem magam, bementünk. Ott még rosszabbul éreztem magam, mert láttam mennyivel szebb nő, ráadásul ugyanúgy szőke hajú kék szemű mint én. Csak én a sokkal rondább kiadás vagyok, nagyobb darab, magasabb, szemüveges, csúnyább. Ráadásul láttam milyen közvetlen vele a férjem. A nő kedves volt vele is, velem is de közben szűkszavú, tartózkodó. Emiatt vetettem el a féltékeny gondolatokat, mert láttam hogyan viselkedik.

Eltelt ezután négy èv, el is felejtettem hogy létezik ez a nő. A párommal összeházasodtunk, boldogok voltunk. Szeretnénk rég babát, de nem akar összejönni… fogyókúráztam hátha könnyebb lenne de feladtam, még többet híztam, főleg amiatt hogy sokat veszekszünk.. Egy hónapja láttam a neten egy most felkapott énekesnőt aki nagyon emlékeztetett valakire és eszembe jutott, hogy hát persze a volt barátnőre.. Rákerestem és láttam hogy még mindig ismerősök a férjemmel, a férjem fel is köszöntötte az elsők között a születésnapján, a képeit lájkolja… a nő viszont fordítva nem.

Pár napja elmentünk kettesben vacsorázni, ilyen már nagyon rég volt. Ismét éreztem egy kis reményt, hogy talán újra közelebb kerülünk egymáshoz, talán a baba is összejön majd… Felraktunk egy közös képet facebookra, megjelölt rajta engem is. Aztán tegnap láttam az értesítést, hogy a volt barátnő is belájkolta. Mintha pofán vágtak volna… Mintha ott lenne a háttérben mindig. Este nem bírtam tovább, belenéztem a férjem telefonjába és ott volt az üzenet amit írt a nőnek kb három hete. “Nem akarlak zavarni de nem tudom tovább magamba tartani, sosem tettem teljesen túl magam rajtad, azóta is sokszor gondolok rád! Még mindig vannak érzéseim irántad! Te vagy a pótolhatatlan nő számomra!” A nő azt írta, idővel majd túllép és foglalkozzon velem inkább. A férjem azt írta hogy sokat veszekszünk. Erre a nő azt írta csak hogy sajnálja.

Mintha hideg vizzel leöntöttek volna, kb sokkban vagyok azóta is. Mi a véleményetek erről az egészről? Minek lájkolta be a nő a közös képünket???

Elnézést hogy hosszú lett…

29N



júl. 18. 14:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már ez is bőven szakítóok lett volna. Hisztis barátnő, hát persze. Ha ilyen a pasi, akkor tehet egy szívességet, nehogy már az ilyeneknek álljon feljebb, hogy a párjuk "hisztis". Eleve mit mutogatja az exeit valaki a jelenleg párjának? Nem kioktatni vagy bezzegelni akarok, de érted. De gondolom már tudod te is, hogy akkor kellett volna úgy kivágni, mint a macskát szxrni.
júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező az ilyen egy tipik manipulatív f*sz. Nekem is volt egy ilyen exem, miután egy szórakozó helyen összefutottunk ahol 2 csajjal bulizott (előtte nekem még azt írta otthon PSeznek a haverokkal) még neki állt feljebb és másnap belém kötött, hogy én milyen vagyok, hogy leégettem a kozmetikusa előtt és hogy milyen gáz volt ahogy viselkedtem. Egyébként nem csináltam semmit, csak neki volt kínos a szitu. Aztán megjegyezném, hogy miután szakítottunk összejött az egyik csajjal, szóval erről ennyit…
júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék. Az exe normális és nem is kiváncsi rá, emiatt nem aggódnék. Nem a nővel van a gond, hanem a férjeddel. Mit képzel magától hogy írogat neki? A baba sem véletlenül nem jött össze. Fiatal vagy, azonnal dobd ki ezt a f@szt és hidd el, jönni fog olyan, akinek te vagy a pótolhatatlan.
júl. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
88%

"Érthető, hogy féltékeny vagyok a férjem volt barátnőjére?"


Szamár vagy ló helyett a kezdetektől fogva és te ezt a kérdést ki merted írni? Drága jó Istenem legyen már eszed és válj el mert a "drága" férjed orrba-szájba fog csalni, vagy már csal ki tudja mióta.


Érzelmileg 100% csal az ex nővel hiszen őt akarja! De lehet más nőkkel fizikailag is megcsal simán pont azért mert nem vagy eléggé jó neki!!!

júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
10%
ki merte írni, beszarsz :D mert majd tőled kellett volna előzetesen engedélyt kérni, hogy ki miről írhat ki kérdést? :DDDD miben vannak már egyesek, döbbenet
júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
94%

A férjed azt írta a nőnek, hogy még mindig szereti és te azon vagy kiakadva, hogy a nő miért lájkolta a közös képeteket?


Az nem derül ki miért veszekedtek annyit, mert a sok veszekedés nagyon sokszor elhidegüléshez vezet.


És igen, teljesen érthető a féltékenységed. Én már a legelső kávézós esetnél közöltem volna vele, hogy zavar téged! Amikor meg láttam, hogy lájkolgat leültem volna vele beszélni, hogy őszintén mondja el ki ez a nő. De nem veszekedve, hanem nyugodtan.

júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Ez a nevem! ***** válasza:
100%
Nos azóta mire mentetek? Kidobtad a férjedet? Egyébként az ex nőjével az égvilágon semmi probléma nincsen. Egyértelműen jelezte,hogy a férjedől nem szeretne már semmit. Ki tudja hogy akkor ott náluk is mi volt a szakítás oka? Lehet hogy a férfi őt is csalta valakivel,vagy lehetett bármi más oka is,nem biztos hogy megcsalás,talán anyagi természetű probléma, vagy egyéb családi probléma is. Lehet hogy korábban elkövetett egy olyan hibát, amit azóta már megbánt és még nem zárta, nem tudta lezárni a múltat és szíve mélyén még mindig szereti az ex nőt... Egyébként mindenki követ el kisebb nagyobb hibákat, de ettől függetlenül még nem biztos hogy annyira rossz ember,hogy meg kellene kövezni. Abban igazatok van,hogy amíg nem zárja le a múltat, addig nem kellene új kapcsolatba bele lépnie, mert azzal csak árt a másiknak...
júl. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Írtam ki új kérdést mert tegnap az exnő írt a férjemnek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Kíváncsi vagyok most is mentegetitek-e

aug. 8. 09:13
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a véleményem, mint eddig.
aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, rég váltok. Hogy mellőlem az exének írogasson a férjem, hogy nem tudja őt elfelejteni... emellé már maxi nem érdekelne, a nő miben kér tőle segítséget, mert nekünk kettőnknek nincs így miről beszélnünk.
aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!