Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm legtöbb barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm legtöbb barátnője nyomkövető alkalmazással követik a párjuk telefonját, ezért ő is rá akar venni hogy engedjem, hogyan beszéljem le róla? Ez tényleg ennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Elrontottam a dolgot sajnos, mert talán nem is erőltetné annyira, de amikor először mesélte ezt akkor kicsit kiakadtam h én ezt biztos nem engedném. erre azzal támadott le hogy talán titkolnivalóm van?


Mivel nincs - és tényleg nincs - akkor miért ne próbálnánk ki, csak egy hétre? Mostmár nem tud leszállni erről a témáról sajnos.


Hogyan tudnám lecsillapítani és egyúttal meggyőzni h biztos nem csalom meg, de azért mégiscsak van magánszférám, felnőtt emberként oda megyek ahova akarok, és nem kell mindenről beszámolnom?


Meg mindig azzal jön hogy más pároknál ez szinte "alap" hogy tudják egymást követni.


Tényleg ilyen gyakori ez pároknál vagy csak az ő barátnői ilyenek?


jún. 26. 18:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Szemelyi jogok sertese miatt feljelenthető is lenne.

Annyit mondanék csak, hogy nem kell velem lenni.

jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Ez beteges! Lehet jobban jársz, ha szakítasz, mert a végén levegőt sem vehetsz az engedélye nélkül.
jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerencsére nagyon hamar kiderült, hogy nem egymásnak vagytok teremtve.
jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon nem alap. :D Nekem szakítóok lenne, ha a párom ezt kitalálná. Arról, hogy önbizalomhiányos, nem te tehetsz. Meg is mondhatod neki, hogy a féltékenykedés mindig az önbizalomhiány jele, és nyugodtan kereshet magának mást. Egyébként, remélem, ezt úgy gondolta legalább, hogy őt is nyomon lehet követni... Bár nem értem, minek van együtt két ember, ha annyira nem bíznak egymásban, hogy nyomon kell követni a másikat.
jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%

A lányomék csinálják, de abszolút nem féltékenykedés miatt.

Mi meg mindenhova együtt megyünk, így felesleges 🤣🤣🤣 (de nem is jutna eszembe ilyet kérni)

jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Én ezt még csak gyereknél hallottam. Nálunk is be kéne már üzemelni lassan, csak fogalmam sincs hogy kell meg mi az az app. A két hím se tudja (exférj/gyerek apja meg a férjem). Nem megy messzire a fiam egyedül, na de mégis, lehet nem ártana (12 lesz nemsokára).

Felnőttek között nem láttam még ilyet. Nem is tudom mit mondjak rá. Nevetséges? Szánalmas?

jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Ez tényleg szánalmas. Nő vagyok, és amúgy az előző kapcsolatomnak azért lett vége, mert az exem elkezdett ködösíteni és már nem tudtam bízni benne. De eszembe nem jutna ilyet kérni senkitől, illetve ha eszembe jutna, elgondolkodnék rajta, hogy vagy velem van nagyon nagy baj, vagy a kapcsolatommal.
jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a barát-barátnőimmel és anyukámmal is be van kapcsolva a lokátor alkalmazás, és követjük egymást, tehát ha belépünk az alkalmazásba, meg tudjuk

nézni, hol jár a másik. Ez nálunk praktikus és biztonságos lépés egyszerre, mivel 1. ha keressük egymást útközben, meg tudjuk nézni, hol is van pontosan a másik, nem kell fél óráig magyarázni, melyik utcánál fordultunk balra stb., 2. megnyugtató, hogy ha pl. éjszaka egyedül megyünk haza, bármi történik velünk, valaki mindig le tudja követni, hol vagyunk vagy hol tűntünk el. Alapvetően is az utóbbi miatt kapcsoltuk be, mert egy időben egy elég necces környékről kellett hazajárnunk, mindenki másik irányba, és megnyugtató volt, hogy tudtuk, nem rabolták el a többieket útközben (pláne, ha aztán elfelejtett valaki írni otthonról, hogy hazaért…). :D

Tehát alapvetően szerintem semmi ördögtől való nincs a lokátorban és egymás követésében.


A Ti esetetekben azokban felmerül, hogy az általam említett okokból követnétek egymást, vagy szimpla féltékenykedésből? Mert utóbbi esetben nem normális, túlkontrollálás és féltékenykedés. Szóval ha pl. úgy vezette be a barátnőd, hogy “haha, így nézhetem, nem hazudsz-e, hogy hova mentél

este”, az elég nagy red flag - de ha úgy hozta fel, hogy így biztonságban tudhatjátok egymást, nem rabolnak el senkit, erre te egyből kiborultál és letámadtad, hogy “be próbáljon meg kontrollálni”, olyan esetben meg Te vagy a redflag, és tényleg úgy hangzik, hogy titkolsu valamit.

Szóval nagyon nem mindegy, mik voltak a körülmények.

jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Noren1989 ***** válasza:
74%

Làtom gyerekek, megy a jelentgetés.


Szóval a csaj viselkedése redflag.


Valszeg elmebeteg, a barinőkkel együtt.

jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Nem gyakori. Nem is hallottam még ilyenről.
jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!