Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm legtöbb barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm legtöbb barátnője nyomkövető alkalmazással követik a párjuk telefonját, ezért ő is rá akar venni hogy engedjem, hogyan beszéljem le róla? Ez tényleg ennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Elrontottam a dolgot sajnos, mert talán nem is erőltetné annyira, de amikor először mesélte ezt akkor kicsit kiakadtam h én ezt biztos nem engedném. erre azzal támadott le hogy talán titkolnivalóm van?


Mivel nincs - és tényleg nincs - akkor miért ne próbálnánk ki, csak egy hétre? Mostmár nem tud leszállni erről a témáról sajnos.


Hogyan tudnám lecsillapítani és egyúttal meggyőzni h biztos nem csalom meg, de azért mégiscsak van magánszférám, felnőtt emberként oda megyek ahova akarok, és nem kell mindenről beszámolnom?


Meg mindig azzal jön hogy más pároknál ez szinte "alap" hogy tudják egymást követni.


Tényleg ilyen gyakori ez pároknál vagy csak az ő barátnői ilyenek?


jún. 26. 18:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%
A barátnői sem százasak. Még mit nem. Ő csak adjon neked engedélyt ha ennyire jó szerinte de neked nem muszáj. Nem vagy bolond, hogy ilyenbe bele menj. Betegek ezek a nők.
jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11%
Kamu
jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Senior Séf ***** válasza:
86%
Ez beteges!
jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

"Tényleg ilyen gyakori ez pároknál vagy csak az ő barátnői ilyenek?"


Ők bolondok és ha a párjuk hagyja ők is azok.

jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
7%
Szabolcs megyében divat. Szabolcsi vagyok és elég sok embertől hallom. De javarészt van is ok miért, 1 ik vagyis megcsalta a párját így jincs bizalom. De a lokátor is kilétét játszani. 1 ik kollégám kijatsza folyamat
jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%
Jövőképes kapcsolat :D Hosszútávra ne tervezzetek.
jún. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%

Egyaltalán nem az. Soha eszembe se jutna. Meg mit bizonyít az, hogy x helyen van? Otthagyja a telefont másnál vagy edző teremben a szekrényben, aztán kimegy a hapsi egy órára kúrni. Vagy a termben csajozik 😅 Szóval semmi értelme. Aki meg akar csalni valakit, az megoldja.


Csajod barátnői igazi idióták és sajnos beleviszik a baromságukba őt is. Ha(!) semmi oka a bizalmatlankodásra, akkor főleg gáz.

jún. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
46%
Addig lenne a barátnőm!
jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy ezt nem engedem meg senkinek, ha nagyon erőlteti, keressen más partnert.
tegnapelőtt 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

" De javarészt van is ok miért, 1 ik vagyis megcsalta a párját így jincs bizalom"


Kötelező kapcsolatban lenni felétek?

tegnapelőtt 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!