Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párkapcsolatok hány százalék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatok hány százaléka menne tönkre, ha belelátnának az emberek a másik fél telefonjába?

Figyelt kérdés

Nálam pl. ez volt a szituáció, írkált a hölgy ennek-annak, de titkolta, hogy mit. Pár hónap után hajítottam.

A badoo meg egyéb társkeresőkön feltűnt ismerős nők 20%-a férjezett, meg párkapcsolatban lévő ember, mert ismerem még a férjeiket is.



jún. 6. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Eléggé sok. Én azt vettem észre, hogy a nők nagyon házsártosak erre, hogy mi van jogom nyúl bele a férfi a telefonba, azt vettem észre, hogy ezek a nők mind kb fullba csalja a pasiját, és fordított helyzetben is ugyanez.

Szerintem ez a telefon nézés dolog, ha már ennyire magán, meg intim meg stb, ott van valami, nem a semmiért magán. Gyűlölöm a nőket!

jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha emiatt tönkremegy akkor ott nem voltak őszinték, és nem volt az a nagy szeretet sem mint amit mondtak.
jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
90% minimum
jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Anélkul is tönkremegy szinte mind.

Kezdve azzal hogy senki nem az elsővel házasodik meg.

Mindenkinek több kapcsolata(több tönkrement kapcsolata van), mire eljut egy házasságig.

Aztán ugye válás és folyt a kövi etap, összejonnek szakitanak stb.

Telolesés nélkül is ez megy.

jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi bármikor odaadjuk egymásnak a telót, nincs takargatnivalónk. Ha mi szétmennénk az nem a telóban látottak miatt lesz biztosan.
jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem kemény fél évem ment rá erre, volt benne minden, írogatott az ex, a munkatársak, az iskoláskori haverok, kangörcsös falubeli. Ezt azért tudták megtenni, mert nem tudták, hogy vagyok. A facebookon titkolt. Semmi kép, kiírás nem volt kettőnkről.
jún. 6. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy félév és nem öt év ment rá.
jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Így is sok megy tönkre, így szorozd ezt meg 2-vel.
jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!