Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető, hogy féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető, hogy féltékeny vagyok a férjem volt barátnőjére? Az alábbi üzenetet találtam a telefonjában.

Figyelt kérdés

A férjemmel nem sokkal azután ismerkedtünk meg, hogy ők szakítottak. Nem volt hosszú kapcsolatuk, egy évig tartott. Nem volt semmi gyanús addig, amíg egyszer csak megálltunk a férjemmel kávézni egy kis presszóban egy másik kisvárosban ahol épp áthaladtunk (kb fél óra kocsival tőlünk). Mielőtt bementünk közölte velem, hogy a volt barátnője ott dolgozik, gondolta csak szól. Velünk volt egy barátja is, ő úgy látszott tudott erről mert csak annyit mondott, hogy itt a legjobb a kávé. Köpni-nyelni nem tudtam de összeszedtem magam, bementünk. Ott még rosszabbul éreztem magam, mert láttam mennyivel szebb nő, ráadásul ugyanúgy szőke hajú kék szemű mint én. Csak én a sokkal rondább kiadás vagyok, nagyobb darab, magasabb, szemüveges, csúnyább. Ráadásul láttam milyen közvetlen vele a férjem. A nő kedves volt vele is, velem is de közben szűkszavú, tartózkodó. Emiatt vetettem el a féltékeny gondolatokat, mert láttam hogyan viselkedik.

Eltelt ezután négy èv, el is felejtettem hogy létezik ez a nő. A párommal összeházasodtunk, boldogok voltunk. Szeretnénk rég babát, de nem akar összejönni… fogyókúráztam hátha könnyebb lenne de feladtam, még többet híztam, főleg amiatt hogy sokat veszekszünk.. Egy hónapja láttam a neten egy most felkapott énekesnőt aki nagyon emlékeztetett valakire és eszembe jutott, hogy hát persze a volt barátnőre.. Rákerestem és láttam hogy még mindig ismerősök a férjemmel, a férjem fel is köszöntötte az elsők között a születésnapján, a képeit lájkolja… a nő viszont fordítva nem.

Pár napja elmentünk kettesben vacsorázni, ilyen már nagyon rég volt. Ismét éreztem egy kis reményt, hogy talán újra közelebb kerülünk egymáshoz, talán a baba is összejön majd… Felraktunk egy közös képet facebookra, megjelölt rajta engem is. Aztán tegnap láttam az értesítést, hogy a volt barátnő is belájkolta. Mintha pofán vágtak volna… Mintha ott lenne a háttérben mindig. Este nem bírtam tovább, belenéztem a férjem telefonjába és ott volt az üzenet amit írt a nőnek kb három hete. “Nem akarlak zavarni de nem tudom tovább magamba tartani, sosem tettem teljesen túl magam rajtad, azóta is sokszor gondolok rád! Még mindig vannak érzéseim irántad! Te vagy a pótolhatatlan nő számomra!” A nő azt írta, idővel majd túllép és foglalkozzon velem inkább. A férjem azt írta hogy sokat veszekszünk. Erre a nő azt írta csak hogy sajnálja.

Mintha hideg vizzel leöntöttek volna, kb sokkban vagyok azóta is. Mi a véleményetek erről az egészről? Minek lájkolta be a nő a közös képünket???

Elnézést hogy hosszú lett…

29N



júl. 18. 14:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Minek lájkolja a közös képeteket? Komolyan ez érdekel, amikor a férjed leírta neki fehéren-feketén, hogy nem tudott rajta túllépni, ő az igazi - ergo te csak pótlék? És te a fészbúkon izgulsz?

Krvára ne szülj ide gyereket. Otthagynám a francba, elválnék.

júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva.
júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%

"Mintha hideg vizzel leöntöttek volna, kb sokkban vagyok azóta is. Mi a véleményetek erről az egészről? Minek lájkolta be a nő a közös képünket???"


Most komoly ez a legnagyobb gondod?

Konkrétan érzelmi megcsalás történt.

júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne ez is egy gond? Ja, mert FACEBOOK on csinálta, és már mehet is az indokolatlan észosztás:D Nem a múlt században vagyunk már, hogy a szociális médián kelljen rugózni, mint valami 80 éves nyugdíjasnak, (elénézést, ha az előző két válaszadó történetesen 80 éves nyugdíjas). Kérdező, valószínűleg azért csinálta, mert az ex nem vevő a férjedre, és ezzel is akarta neki jelezni, hogy inkább foglalkozzon veled. Én mondjuk már aznap lapátra tettem volna a pasit. Ezen nincs mit magyarázni, egyértelmű helyzet. Még fiatal vagy, találhatsz olyat, aki valóban szeret.
júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Szerintem lesokkolódott vagy lefagyott az agyam, a lelkem… nagyon szerettem a férjem az elejétől fogva.. lehet nem merek belegondolni jobban az egészbe, ezért a kép lájkolásán rágom magam.. elhiszem hogy hülyének néztek emiatt de úgy érzem magam mint egy zombi, egy robot.. ott van a baba utáni vágyam is, ezek nem múlnak el hirtelen :(
júl. 18. 15:27
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát instant szakitanek. Az a nő kell neki. Nincs min gondolkodni..
júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%

Ne a nőn rágódj, hogy miért lájkolt. Ő egyértelműen nem vevő a férjedre.

A férjed az, aki megpróbált közeledni hozzá, a nő offolta.

Te is tudod, hogy ideje véget vetni a házasságodnak, hisz a férjed nem szeret, leginkább csak pótléknak használ.

júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Válnék. biztos nem vállalnék vele gyereket!!!
júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe se jusson gyereket szülni! 3 ember élete menne tönkre. Ha átgondolod, te is látod, hogy ez a házasság halott.
júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Adj hálát az égnek, hogy nem jött össze a gyerek.
júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!