Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan lett rám mérges a párom ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lett rám mérges a párom ?

Figyelt kérdés
Van egy lakásom.A párom öccse iskolát vált a közelben.Ketten élünk a párommal a lakásomban.Felhozta,hogy másoltatna kulcsot az öccsének a lakásom bejáratához,ha végez akkor tudjon hozzánk menni.Nekem ez az ötlet nem tetszett és a tudtára adtam,majd felháborodott hogy én milyen smucik vagyok stb.Nincsen bajom a testvérével,de nem akarom hogy váratlanul betoppanjon bármikor a saját lakásomba.Ha otthon vagyunk vagy ha el kell mennünk legyen ott nyugodtan de ez a kulcsos dolog kicsit kellemetlen lenne számomra.
júl. 16. 16:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Minek kéne pihennie mielőtt hazamegy 😅😐
júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
7%
Ez a különbség a férfiak és a nők között. Mikor hozzám költözött a párom (most már férjem), onnantól az én házam az ő otthona is volt. Nyugodtan ejöhettek ide a családtagjai, barátai, nem kellett az engedéyem. A pasik meg: az én lakásom, itt az van, amit én mondok.
júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár kisarkítani ezt férfiakra. Nem kell a nemet hibáztatni, semmi baj nincs a férfiakkal, csak azért mert nem akarják hogy egy idegen srác menjen bármikor be a lakásba.
júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
22, ez nem férfi-nő különbség. Én nő vagyok, és a lakásom nem szálló vagy pihenő. Itt ketten élünk. És megbeszéljük, ha valakit elhívunk.
júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a pihenést én sem értem.
júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Minek kellene pihennie, mielőtt hazamegy?? Menjen ki egy parkba, üljön le, aztán pihengessen.... a párod meg menjen ki hozzá ha csevegni akarnak.


SmuciK? Hát mondd meg neki, hogy másolgassa le a SAJÁT LAKÁSA kulcsát :D

júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jogos a kiakadása! Az a te lakásod, oda annak van/lesz kulcsa akinek TE engeded. Nem ő, hanem TE! Amúgy meg mi a fasz?! Mikor sulis voltam, akkor eszembe sem jutott volna senkihez felmenni mielőtt elindulok haza, inkább siettem, hogy minél előbb otthon legyek.
júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Itt arról van szó hogy megalapoznak valami kétlakiságot. Gondolom nem jön ki jól a szüleivel. Először csak megszokott ürge lesz a lakásban, aztán annyit pihen hogy már késő lenne hazamenni, majd mégtöbbet alszik ott. Végül hol otthon lesz hol nálatok azaz többé-kevésbé beköltözik
júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos, hogy nem akarsz ebbe belemenni. Az én otthonom sem átjáróház, és nem is szeretném, hogy bárki azt csináljon belőle, kedve szerint csak úgy felbukkanjon, én meg tűrjem, bármit is csinálok éppen, azt meg főleg nem, hogy amíg nem vagyok otthon, csak úgy bemászkáljon, és otthon érezze magát. Sem az anyámék, sem más rokon. Menjen szépen haza, mint a többi diák, pihenni meg járjon a barátaival oda, ahova eddig is járt, vendégeskedni meg akkor jöjjön, ha hívják. Ennyi.
júl. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell pihennie mielőtt hazamegy? Kőfejtőbe jár suliba vagy mi? Esetleg van valami nagyon súlyos egészségügyi problémája?
júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!