Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan lett rám mérges a párom ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lett rám mérges a párom ?

Figyelt kérdés
Van egy lakásom.A párom öccse iskolát vált a közelben.Ketten élünk a párommal a lakásomban.Felhozta,hogy másoltatna kulcsot az öccsének a lakásom bejáratához,ha végez akkor tudjon hozzánk menni.Nekem ez az ötlet nem tetszett és a tudtára adtam,majd felháborodott hogy én milyen smucik vagyok stb.Nincsen bajom a testvérével,de nem akarom hogy váratlanul betoppanjon bármikor a saját lakásomba.Ha otthon vagyunk vagy ha el kell mennünk legyen ott nyugodtan de ez a kulcsos dolog kicsit kellemetlen lenne számomra.
júl. 16. 16:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy jogos!

Nem is értem, hogy gondolták ezt!

júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
97%
Smucig... Egyébként egyetértek az előző válaszolókkal, ne adj kulcsot, miért is kellene?
júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
96%
Hárman egyszerre akadtunk ki ezen a pihenésen, annyira abszurd. 😆
júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező, ez a faxi ki akar téged használni... Amint ezt az ötletetet belebegtette volna, biztos körberöhögtem volna és mondtam volna, hogy szedheti a cókmókját, vagy kirakom kukászsákokba és kiteszem a szemétbe... Még ilyen pofátlan trógert, bakker...
júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
8%
Lehet 3-mas szexet akar..
júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy adnék kulcsot. Miért kéne puhennie, mielőtt hazamegy? Ha fáradt, siessen haza, hogy tudjon pihenni. Ha közel lakik, hamar hazaér. Ha messze, pihen a vonaton, buszon amíg utazik. Eszem megáll, még ilyet...öreg vagy rokkant, vagy miért is kell pihennie mielőtt hazaindul.
júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem adnék neki kulcsot. Eszem megáll. Ez mi, hogy pihennie kell hazamenetel előtt? Rendelkezik testi fogyatékkal? Idős? Nem? Akkor ne pihengessen, hanem húzzon haza.
júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne pihennie a tesónak, mielőtt hazamegy? Ha olyan messze lakik, akkor nyilván busszal vagy vonattal jár, pihenjen a hazafelé úton. Ha meg gyalogos távolságra, akkor minek rápihenni egy sétára? Nem értem.

Ne másoltass neki kulcsot, ha a párod megteszi, cseréld le a zárat. Ha ebből se értenek, cseréld le a barátnődet is.

júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

"nálunk pihenhet egyet mielőtt hazamegy."


Minek?

júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon kiborultam volna a helyedben.. Mi az hogy még ő van rád megharagudva, amiért nem akarod, hogy random a te házadban élősködjön a testvére?!?!
júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!