Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy cigány lánnyal/fiúval?

Figyelt kérdés

Nem a szakadt cigányokra gondolok, hanem a "magyarosodottakra" . Pl mint mondjuk Lakatos Yvett Megasztáros lány [link]

vagy hasonlóakra, akiken annyira nem látszik.


2010. okt. 31. 21:45
1 2 3 4 5 6
 51/56 Toreador ***** válasza:
20%
Az egy fassz*pó.
2010. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%
2 dolgot utálok; A rasszizmust és a cigányokat XD
2010. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

ja hát a cigány fiúkra is azt mondják sokan, hogy hű de fúj, és soha, de azért egy menetre mégis bevállalnák, mert azt hallották, hogy az átlagnál jóval nagyobb a szerszámuk :)

szal attól függ, milyen célra ...

2012. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

Nem, nem, soha!

Én egy rohadt nácí vagyok, meg egy gárdistás ruhában járó fasisztás szemét.

2012. nov. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Sajnos az asszimilálódottal se jönnék össze,ha csak nem negyed,ötöd vér.Nem egy roma családot ismerek,ahol szülők próbálnak normálisan dolgozni,de a 2-3 gyerek közül egynél visszaüt a vonó,vagy többnél.Lehet,rasszista vagyok,de bizonyos kultúrális különbség felett nálam nem működik egy kapcsolat.
2014. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

19. válaszoló vagyok.

Időközben cseperedtem pár évet és volt lehetőségem dolgozni vendéglátásban, ahol nagyon sokszor találkoztam a cigány minden fajtájával: büdös hajléktalannal, csóróval, bunkóval és nagyon rendessel is.

Eleinte féltem tőlük, de hamar megbarátkoztam velük és a jelenlétükkel, ami azt jelenti, hogy egész jókat szoktunk beszélgetni legyenek bármelyik fajtából.

Van az a nagyon tökös, faszagyerek cigány, aki folyamatosan bunkózik, de ha látja rajtam, hogy nem szeppenek meg, akkor leszáll rólam és békén hagy.

Van az a nagyon rendes cigány asszony, aki úgymond "kivált" a cigány "szokásokból" és nem cigány a férje. Mindig jönnek a kislányával és nagyon jókat szoktunk beszélgetni mielőtt mennek a templomba.

És voltak azok a cigányok, akik megpróbáltak pénzt kicsalni tőlem. (Ketten jöttek, az egyik elővett egy köteg pénzt, megkért, hogy váltsak fel neki egy nagyobb bankót mondjuk kétezresekre, aztán még ezt is váltsam fel, azt is, meg ha már itt vannak, akkor van egy csomó ötszázasuk, váltsam már be egy nagyobb papírpénzre és addig-addig szórakoztak, hogy teljesen belekavarodtam. Tudtam, hogy mire megy ki a játék, de végül nem jártak velem szerencsével, mert elküldtem őket a francba. Két kolléganőm viszont már nem volt ilyen okos és az egyiktől tíz, a másiktól húszezer forintot csaltak ki.)


Szóval úgy nagy általánosságban azt mondanám így a kérdésre újraválaszolva, hogy nem, mert elég kicsi az esélye, hogy találok egy rendeset, de ha adná az ég, akkor természetesen.


Minden ember ugyanazt a Napot nézi. Miben másabb egy cigány, néger, keleti vagy akármilyen más nemzetiségű, mint a magyar?

2014. dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!