Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy cigány lánnyal/fiúval?

Figyelt kérdés

Nem a szakadt cigányokra gondolok, hanem a "magyarosodottakra" . Pl mint mondjuk Lakatos Yvett Megasztáros lány [link]

vagy hasonlóakra, akiken annyira nem látszik.


2010. okt. 31. 21:45
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
11%
*d
2010. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
95%
Nem az a lényeg, hogy mennyire "látszik", hogy cigány, ergo mennyire barna a bőre, hanem hogy mennyire vette át a magyar kultúrát. Ha a családja dolgozik, és Ő is ezt tartja természetesnek - nem pedig a szamurájkarddal történő rajoskodást - akkor nem lenne kizáró tényező, hogy cigány.
2010. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

Alapból nem nagyon tetszik a fekete bőrszín (És ez nem rasszizmusból!) Nem nagyon jön be a tájszólás egy lánynál.

És az se néz ki túl jól, amikor valaki nagyobb fülbevalót hord, mint a füle (Kivéve azt a lányt aki tetszik, neki úgy is jól áll :)

Ez az Ivett se valami szép.

Hogyha pedig az előbbiek nem igazak rá, akkor meg már magyarról beszélünk.

2010. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
53%
nem nem NEM
2010. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
95%
Ha normális, igen. De sajnos nagyon sok közöttük a kulturálatlan, bunkó ember.
2010. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
100%

Engem személy szerint nem zavarna a dolog, de nem akarnám, hogy a leendő gyermekeinket emiatt terrorizálják később.


Ezért inkább nem, de persze valós szituációban lehet, hogy teljesen másként látnám az egészet.

2010. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%
így belegondolva éretelem szerűen nem. aztán kitudja mire vinni a fejemet a szerelem..
2010. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt negyed cigány pasim

eddig őt szerettem a legjobban

utólag derült ki hogy az mikor szakítottunk

viselkedését nézve nemvolt úgy vele baj hogy verekedni vagy beszólagatni szeretett volna..de hazudni azt tudott mint a vízfolyás

az anyukája óvónő az apukája meg erdész..rendes családból származik szval

ez sokmindentől is függ..de az 100%ék ha előbb tudom akkor nemjövök össze vele..nem azért mert még ha nem is annyira de cigány..hanem mer sok fájdalmat okozott nekem..amit mai napig nehéz elfelejtenem

2010. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagyok rasszista, de utálom a cigányokat. Egyértelmű: NEM! Egy négerrel más a helyzet. ^^
2010. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
SOHA!
2010. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!