Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy cigány lánnyal/fiúval?

Figyelt kérdés

Nem a szakadt cigányokra gondolok, hanem a "magyarosodottakra" . Pl mint mondjuk Lakatos Yvett Megasztáros lány [link]

vagy hasonlóakra, akiken annyira nem látszik.


2010. okt. 31. 21:45
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
58%

lehet.

20L

2010. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
29%
neked nem mindegy, hogy ki mit gondol, úgyis a sok rasszista azt mondja, hogy dehogy, akik meg nem azok nem fognak írniŰ! ha tetszik neked akkor mire vársz??
2010. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
91%

Ha csak ennyit tudok róla, hogy kisebbségi, akkor nem, mert előítéletes vagyok. Ugye milyen gonoszság?

Megoldás: ha magyarosodott cigány vagy, akkor magyar vagy, és nem cigány, értem? Ha utólag derül ki, akkor nem gáz és elfogadom. De ne ez derüljön ki először.

2010. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim válasza:
52%
Miért ne nem az számit hogy cigány vagy magyar.Hanem az ember maga....Sok magyar sokkal rosszabb sajna....ne a börszint nézd sztem!
2010. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
67%
nem.
2010. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
60%
én igen. amúgy nem láttam még ezt a csajt, de adnám neki. :o
2010. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
72%
csaj vagyok, és sztem az Yvett nagyon szép.... jártam fiúval aki negyedes cigány volt, és meg sem látszott rajta, utána volt még pár kapcsolatom, de egyiktől se kaptam annyi törődést mint tőle.
2010. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
82%
cigány az cigány... magyar meg magyar... nekem ne mondja senki h van olyan h magyarosodott cigány... elismerem vannak normálisabbak de a 2 lépés távolságot megtartom mert mint tudjuk az ördög nem alszik... kicsit unalmas már h a buszváróban nem lehet normálisan várakozni mert ezek hangoskodnak, kötekednek, megfélemlítik az embereket és az a legnagyobb baj, h a magyarok között is vannak ilyenek... inkább azt mondanám h a magyarok bizonyos százaléka kezd elcigányosogni...
2010. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!