Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy cigány lánnyal/fiúval?

Figyelt kérdés

Nem a szakadt cigányokra gondolok, hanem a "magyarosodottakra" . Pl mint mondjuk Lakatos Yvett Megasztáros lány [link]

vagy hasonlóakra, akiken annyira nem látszik.


2010. okt. 31. 21:45
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
59%
nem!soha!
2010. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%
Nincs alapból kizárva, de nagyon meggondolnám. Még akkor is ha normális, hallottam már olyanról, hogy csak később jöttek elő a csávó hajlamai..
2010. nov. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
64%

Olyan nincs, hogy elmagyarosodott cigány. Aki cigány az cigány kész. Ezen a Lakatos lányon is látszik, hogy cigány. Ezt anélkül is megállapítottam volna, ha nem mondod, hogy az.

Amúgy a válaszom: nem, SOHA.

2010. nov. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:

Soha. Az Yvetten is eléggé látszanak azért a cigány vonások...

Négerrel lehet, hogyha nem a legsötétebb :D

2010. nov. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
83%

Ez a bajotok, hogy az ember tudja, látja valakin, hogy cigány. De az nem jelenti azt, hogy nem normális, rendes, tiszta, tisztességes.. Mert az egy dolog, hogy vannak köztük ápolatlanok, balhésok, semmitevők.. de ez nem azt jelenti, hogy nincs köztük egy normális. Ugyan úgy ha megnézed a magyarokat ott is találsz ápolatlant, balhést stb.. és hogy esne nektek, ha más nemzetiségűek emiatt néznének le titeket.. miközben lehet, hogy éppen ti nem tartoztok közzéjük.

Ugy hogy, kedves kérdező azt javaslom neked, hogy ne azt nézdd, hogy cigány e az illető, hanem hogy rendes, tisztességes, ápolt e... :) lehet, hogy sokkal különb lesz mint némelyikünk.

2010. nov. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem is lenne bajom velük, csak van egy alapszaguk, még ha fürdenek akkor is ami elviselhetetlen számomra :/
2010. nov. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
szaga csak annak van aki nem fürdik.. ha rendesen fürdik, ápolt akkor semmilyen szaga nincs :D:D
2010. nov. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
Tudod az a baj, hogy ez nem igaz... Volt osztálytársam is ilyen, ápolt volt, szép meg minden de ha közel voltál hozzá már lehetett érezni..
2010. nov. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
63%

Teszek rá őszintén szólva, hogy a cigányok közt is van rendes. Igen, van 5%, de nekem nincs kedvem felkutatni és kapcsolatot kezdeményezni velük, mert nem lenne affinitásom kiismerni. Valóban általánosítok tehát, de ez van: a cigányok ÁLTALÁNOSSÁGBAN sz@rháziak. Az élősködő, bűnöző, dologtalan hajlamukon kívül a kultúrájukkal, mentalitásukkal sem tudok mit kezdeni: taszít a kultúrkörükben természetesnek számító 14 évesen való jelképes férjhez adás, aztán gyerekszülés, a zene, nem bírom, ha valaki rikácsol, kizárólag ordítva képes kommunikálni, továbbá azt sem viselem el, ha valaki olyan ízléstelen és harsány mint ők.

De maradjon ez az én bajom...

2010. nov. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim válasza:
0%

Igen! Miért ne?

ha ott tartok, hogy összejönnék vele valszeg szerelmes vagyok vagy tetszik nekem a JELLEME alapján.

2010. nov. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!