Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van már egy gyerekem és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van már egy gyerekem és a mostani barátnőm mikor megtudta kiakadt ezen,mi oka volt rá?

Figyelt kérdés

12 évvel ezelőtt egyetemistaként lefeküdtem egy pestre látogató osztrák turista nővel, és terhes is lett tőlem.

Nem akart tőlem semmit utána,se pénzt,se hogy részese legyek a gyereke életének,a gyerek nem is tudd rólam.


Igazából már évek óta nem is beszéltem a nővel,kapcsolatot se tartjuk már.


Járok most egy lánnyal 4 hónapja, valamiért csak most jött elő a gyerek téma ( hogy akarok-e valamikor stb.)mondtam neki,hogy Salzburg mellett már van egy.


Nem hiszem,hogy jogos a kiakadásának az oka,semmilyen formában nincs ráhatása a jelenlegi életemre/életünkre



júl. 10. 21:47
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
64%

Durva hogy szerinted ez egyáltalán nem gáz...

Oké, jól van, az anyjánál van a gyerek, de hogy ez az egész egy elhanyagolható lábjegyzet legyen az életedben, az számomra felfoghatatlan.

júl. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 gabor49 ***** válasza:
28%
semmi oka nincs rá régi történet miert kéne foglalkozni egy 1 éjszakás kaland gyumolcsevel én se tenném
júl. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
20%
Érdekes szitu. Ismerettségi körömben van egy srác, aki hasonló cipőben jár. Ott az a szitu, hogy férjes asszonnyal volt egy egyéjszakás kalandja, aki állítólag nem eshetett teherbe. Ez mégis sikerült. Néhányan tudunk erről. Itt az a helyzet, hogyha megszorul anyagilag a csaj a srác küld neki pénzt. Természetesen a férj a gyerek nem tud semmit. Én ezt tartom inkorrektnek a csaj részéről.Egyébként szépen neveli a házaspár a "gyermeküket". Mi lenne ha nem az ismerősöm lenne az apa? Ki segítené anyagilag?
júl. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
53%
A kérdésre is válaszolva. Nem mindegy az sem, hogy folyt a dialógus. Lehet ezt passzolósan is értelmezni, "nem akarok, nekem már van egy". A másik, hogy nem hiszem, hogy négy hónap elteltével ez gáz lenne, hogy csak ekkor mondta el. (23-as voltam)
júl. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
#20 Ha ez állt volna fent, akkor nem tartja a kapcsolatot a gyerek apjával...El is akarta volna felejteni a pasit , sőt nem is szólt volna neki... De tartották a kapcsolatot egy jó ideig. Szóval szerintem itt jócskán kihagytak részleteket a sztoriból. Legalábbis gondolj bele,ha te nem akarsz semmit a pasitól, mert szégyelled, akkor szólsz neki, hogy terhes vagy tőle és tartod vele évekig a kapcsolatot?
júl. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
27%

Ha ezt a legelején elmondod neki, akkor rendben van.

Hónapok óta csak úgy odavetni elég furcsa.


A sok érzékeny lelkű ne itélkezzen, ha minden rózsaszín lenne akkor nem itt nyígnának a pőcegödörben.

júl. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
88%
#26 Azt tükrözik érzelmileg, amit a barátnője, így ezzel meg is kapta a választ a kérdező. Hol itt a probléma? Attól, mert nekes nem tetszik a lereagálás sokan ezt gondolják róla,te meg mást...
júl. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
20%
Ha nekem csúszott volna be a gyerek,őt én is lesz*rnám,de az újdonsült páromat nagyon szeretném. A 2 ember nem ugyanaz, egy társ sokkal többet ér. Milliószor.
júl. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
27%
Lehet az a nő csak akart gyereket,apuka minek, és azért mondta hogy nem akar tőled semmit nem?
júl. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
60%
A csaj kijelentette hogy nem akar semmit a kérdezőtől akkor miért a kérdező a hibás? Fiatalként biztos nem az a cél lebegett a szeme előtt hogy apa akar lenni. Ha eddig nem tett semmit a nő már ezután sem fog. Ha az én páromról derülne ez ki nekem nem lenne gond amennyiben ezután sem akarja a gyereket mert én alapból sem akarok az életembe.
júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!