Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ évesen miért akarja erőltetni barátnőm a gyereket ha anyagilag nem állunk rá készen?

Figyelt kérdés

én úgy nem akarok, mint ő, hogy majd csak lesz valahogy.

Főleg, hogy bolti eladóként dolgozom havi nettó 230ért, van egy krónikus betegségem is, erre vállaljak gyereket? Én a szüleimen biztos nem fogok nekiállni élősködni emiatt, meg hitelt sem fogok felvenni és folyamatosan azon idegeskedni nehogy munkanélküliség vagy betegség jöjjön be aztán miből fizetem vissza?

És ő mindezzel tisztában volt, mikor összejöttünk, mert elmondtam neki. Akkor miért nem reklamált már akkor vagy keresett mást helyettem? Azt gondolja, ha heti szinten ezzel idegesít az bármin is segít?


2023. aug. 27. 21:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudjuk. Fogd magad, és vele beszéld meg.
2023. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi, majd most lassan keres mást helyetted.
2023. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
45%

Babby Rabbies a jelenség neve, amikor a nő agya egyszerűen bekattan és gyereket akar és kész.


De szerintem majd keres hozzá másik pasit, ha te finnyáskodsz, joggal teszem hozzá, ilyen jövedelemre gyereket vállalni szerintem felelőtlenség.

2023. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Nézd, akkor keressen mást, ennyit tudok mondani. Neki is. Mint ahogy írtam ezzel már tisztában volt mikor összejöttünk akkor is. És igen, ilyen anyagi háttérrel nem fogok egy gyerekvállalásba beleugrani főleg úgy nem, hogy ő nálam kevesebbet keres.
2023. aug. 27. 21:56
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Mert 30+ éves és hiába nem álltok úgy anyagilag, valószínűleg 1-2 év múlva se lesz ez máshogy és ő meg szép lassan kifut az időből. Ez nem jelenti, hogy akkor bele kell vágnotok, mert ha ketten is alig jöttök ki, akkor valóban nem célszerű még egy gyereket is bevállalni, de az ő oldalát is meg lehet érteni, hogy hogy korban már itt lenne az ideje, ha szeretne gyereket.

Beszéljétek meg, mondd meg neki egyértelműen, hogy így te biztosan nem akarsz és ha neki ez nem elfogadható, akkor inkább szakítsatok és hagyd neki, hogy keressen mást ha akar, akivel családot alapíthat és ne húzzátok még évekig, hogy akkor is azt mondhasd, hogy még mindig nem megfelelő.

2023. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
72%
De nagy az arcod! "akkor keressen mást" És te miért nem lépsz évek óta? Jobban esik itt gyalázni állandóan, nyilván. Milyen nagy mellénnyel nyilatkozol hirtelen.
2023. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
38%

Te vagy a férfi, szóval minden a te hibád az itteni válaszolók szerint.


Ha úgy tetted volna fel a kérdést, hogy nőként írod, akkor meg a párodat (a férfit) szidnák, mert itt csak az a lényeg, hogy nő szinte sosem lehet hibás.

2023. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
96%
5-össel értek egyet. Ha nincs kilátásban jobb anyagi helyzet, magasabb jövedelmű munka egyikőtök részéről se, akkor tisztázd le vele, hogy erre te így nem fogsz gyereket vállalni, és ebben nem vagy meggyőzhető. Ha pedig ő igen, mindenáron, akkor tényleg inkább add meg neki az esélyt, és szakítsatok még most.
2023. aug. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
73%
Mi sem álltunk anyagilag toppon az első gyereknél,persze megéltünk,nyaraltunk stb.Megszületett a gyerek s mint apa rájöttem ez mekkora felelősség..Azóta mérnöki bsc és msc diplomát leraktam.Igen,család ,meló mellett tanultam..Pokoli nehéz volt,de most a gyerek 7 éves s 6* annyit keresek mint akkor..Életem legjobb döntése volt a gyerek,anyagilag nagyon rendbejöttünk,csak akarni kell
2023. aug. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
75%
Amikor összejotettek valószínűleg nagyon szerelmes volt beléd és azt hitte, h megváltoztatod az álláspontodat a gyerekről. Mondd meg neki, h te nem szeretnéd és meglátod, h mit fog reagálni.
2023. aug. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!