Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha többször ígértem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha többször ígértem a lánynak, hogy segítek neki anyagilag,de mégsem tettem? O nem kérte ,mindig én ajánlottam neki fel

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gáz.
2023. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gáz és eléggé féreg dolog
2023. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

3. Ki**tak veled a nők? Miért hagytad magad? Miért nem védekeztél? Látod, kirívóan öltözködtél anyagilag, most megnézheted magad! Aki mindenét kiteszi, az ne csodálkozzon, hogy megb***ák (a pénztárcáját)! Persze, tudjuk hogy az ember nem azért rakja ki mindenét, hogy visszaéljenek vele, de hát visszaélnek! Legközelebb ne vonzd meg a nők tekintetét.


#nemáldozathibáztatás

2023. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
ne vonzd be*
2023. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
5. Mi van? Ki beszélt rólam? Engem nem b*@sztak át a nők anyagilag, mert nem hagytam soha. De nyitott szemmel járok a világban és látok ilyet az ismerősi körömben, illetve olvasok híreket is. Ne haragudj, de mindenki csak a saját maga által átélt problémákkal kell foglalkozzon kizárólag? Nem érezhet valaki empátiát mások felé? Téged csak akkor foglalkoztat a hajléktalanság problémája, ha te magad is hajléktalan vagy? Azért nem így működik a világ. Olyan emberekkel is érezhetsz együtt, akiknek nem vagy benne szó szerint a cipőjében.
2023. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

7. Ez egy szatíra volt, amivel kvázi melléd álltam, csak nem tudtál olvasni a sorok között.


Aki nem értené: a két nem eltérő hibáztathatóságára utaltam, erre hoztam egy párhuzamot (...itt mindent a szájakba kell rágni...)

2023. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem magadat égetted be.

Én nem is értem ezt, egyszer az exem is elkezdte mondani, hogy tud valamit adni amire az egyik rokonnak szüksége lehet.

És csak mondta mondta, mire én mondtam a rokonnak, hogy de de biztos, jöjjenek el érte nyugodtan, mert úgyse kell, addigra felháborodott, hogy hát ő nem szereti az ilyesmit, hogy valaki így jönne az ingyen cuccért 😂😂

Azóta is milyen kis szanálmas köcsögként gondolok vissza rá emiatt is.

2023. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon gáz. Megbízhatatlan figura vagy, aki remeg a pénzért.
2023. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A segitségről nem is beszélni szoktak, hanem segíteni:D
2023. jún. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Az ígéret szép szó, ha betartják úgy jó!"
2023. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!