Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ évesen miért akarja erőltetni barátnőm a gyereket ha anyagilag nem állunk rá készen?

Figyelt kérdés

én úgy nem akarok, mint ő, hogy majd csak lesz valahogy.

Főleg, hogy bolti eladóként dolgozom havi nettó 230ért, van egy krónikus betegségem is, erre vállaljak gyereket? Én a szüleimen biztos nem fogok nekiállni élősködni emiatt, meg hitelt sem fogok felvenni és folyamatosan azon idegeskedni nehogy munkanélküliség vagy betegség jöjjön be aztán miből fizetem vissza?

És ő mindezzel tisztában volt, mikor összejöttünk, mert elmondtam neki. Akkor miért nem reklamált már akkor vagy keresett mást helyettem? Azt gondolja, ha heti szinten ezzel idegesít az bármin is segít?


2023. aug. 27. 21:34
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
75%

Az én barátnőmmel nem tudunk leulni megbeszélni.

Én a kapcsolatunkban mindig őszintén elmondtam mit érzek a gyerek kapcsán. Ő 31 lett most, és depis lett mert ő gyereket akar, én meg nem érzem az egészet..

9éves kapcsolat.


Amúgy ezen az oldalon csak te lehetsz a sz.r..

2023. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
70%
Ha egy nő gyereket akar, akkor 30 fölött muszáj belevágnia, különben kifut az időből. A körülmények egyébként szinte sosem alkalmasak a gyerekvállalásra. Én is sokáig vártam vele (nő vagyok), hogy megfelelőek legyenek körülményeink. De akkor 100 éves koromig is várhattam volna. Bevállaltuk a gyereket, és azután alakultak a körülmények. Nem haltunk éhen, nem adósodtunk el, nem mentünk tönkre. Mégis felneveltünk két gyereket. Én se bántam meg.
2023. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
35%
Anyádék se a fene nagy jólétbe vállaltak téged, különben nem bolti eladóként tengetnéd az életed, hanem rendes szakmát tanultál volna, vagy elvégeztél volna egy egyetemet. Úgyhogy itt az alkalom, hogy a 230-as nettó fizetésedet elkezdjed emelni, munkahelyváltással vagy saját magad továbbképzésével.
2023. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
65%

A feleségem gyereket akar, én pedig nem, mitévő legyek?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2023. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
56%

Esetleg azért, mert 30+ éves???

Úgy csinálsz, mintha csak Jelenleg nem állnátok rá készen. Ennyi fizuból mégis mikor állnátok rá készen??? Egyébként sem ez a valódi gond, hiszen te útjára eresztenéd őt, nem is olyan fontos neked. Ez a gond, hogy nem szereted őt valójában.

2023. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
28%
Sosem értem valaki 30 évesen 9 év kapcsolattal a háta mögött hogy nem akar gyereket..Lehet hogy magát életképtelennem tartja de akkor engedje el a nőt egy IGAZi férfihez..Komolyan ennyi elbaszott férfit akik felelősség nélkül csak tengeni akarnak a világban..
2023. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
54%
7 Ezt is az incelbibliában olvastad? Csak ellentéteket tudtok szítani.
2023. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
83%
5. És ha kifut az idobol?? Suegenysegbe gyerrk , jogy neki legyen rossz? A nő onzo nagyon es nem a gyerek jovojere gondol !!
2023. szept. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
95%

Erről nem fogod tudni lebeszélni. Ha egyszer a fejébe vette, ott már az észérvek nem hatnak, és így vagy úgy, de keresztülviszi az akaratát. Azon kívül, hogy elhagyod, nem sokat tehetsz. Addig is légy nagyon óvatos, nehogy meglepetés érjen!

N

2023. szept. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
82%
Én nem tudom, miért kell úgy tenni, mintha csak azért, mert X idős valaki, annak kell természetesnek lennie, hogy jöjjön a gyerek?! Pont, hogy a kérdező a felelősségteljes, nem a nője, aki valószínűleg úgy volt vele már kezdet kezdetén, hogy majd meggondolod magad. Ő csak pottyantana, aztán majd lesz valahogy...utána meg megy a szokásos rinya, hogy nincs semmire pénz, meg nem győzünk csodálkozni, hogy tele a facebook mindenféle kolduló üzenettel, meg számlaszámmal, mert ha bármi történik, megáll a tudomány. Pedig csak egy kis ész kellene, és belátni, hogy nem mindenki alaklmas gyerekvállalásra, és nemcsak lelki okokból, hanem minden tekintetben.
2023. szept. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!