Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ évesen miért akarja erőltetni barátnőm a gyereket ha anyagilag nem állunk rá készen?

Figyelt kérdés

én úgy nem akarok, mint ő, hogy majd csak lesz valahogy.

Főleg, hogy bolti eladóként dolgozom havi nettó 230ért, van egy krónikus betegségem is, erre vállaljak gyereket? Én a szüleimen biztos nem fogok nekiállni élősködni emiatt, meg hitelt sem fogok felvenni és folyamatosan azon idegeskedni nehogy munkanélküliség vagy betegség jöjjön be aztán miből fizetem vissza?

És ő mindezzel tisztában volt, mikor összejöttünk, mert elmondtam neki. Akkor miért nem reklamált már akkor vagy keresett mást helyettem? Azt gondolja, ha heti szinten ezzel idegesít az bármin is segít?


2023. aug. 27. 21:34
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
60%
20 Persze aztán meg rinyáltok hogy a nő a karrierista. Most akkor hogy is van ez?
2023. szept. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
73%

A kérdező felelősségteljesen gondolkozik.

A tanulásra noszogatókon - pedagógusként - a fejemet fogom..

1. Alapvetően igazatok LENNE, ha... ha fejre álltok, akkor sem alkamas minden gyerek/ember a bonyolultabb tudást igénylő szakismeretek elsajátítására, sokaknak az alap kézügyesség sincs meg. Nyilván fejleszthető, de van egy maximum. Ocsmány, mérgező dolognak tartom emiatt ismeretlenül gyalázni a másiknak, hiszen tisztességes munkája van, dolgozik.

2. ...én örülnék, ha nettó 230-at keresnék. Sok kollégám évek óta eladóként, pénztárosként és árufeltöltőként dolgozik. A TESCO dolgozók nagy része diplomás (oktatás, egészségügy...).

3. A krónikus betegség senkinek nem tűnt fel? Nem tudjuk, mi az, de ez is korlátozhatja a továbblépési lehetőségeket.


Kedves kérdező!

A párodra haragudni nincs értelme.

Téged hetente idegesíteni szintén értelmetlen.

Higgadtan ülj le vele, és szakíts. Ne vigyél érzelmeket a dologba, ez nem az a helyzet.

2023. szept. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
15%

Férfi vagyok mielőtt bárki nekem esne azzal, hogy csak a férfiakat szapulom.


Mivel már szóba került a gyerek, feltételezem, hogy nem egy 1-2 éves kapcsolatról van szó. 5-6 évig ebben az esetben mondjuk egyszer sem került elő a gyerek téma ilyen formában, adott a kérdés, hogy te mit csináltál ez idő alatt? A párod nem feszegette a témát, mondván elfogadta az álláspontod, de ezek szerint te csak bele kényelmesedtél ebbe, és nem tettél azért, hogy változtass. Egy nagyobb üzletben, vagy egy gyárban már másfélszer ekkora lehetne a fizetésed.

A krónikus betegség persze több fajta lehet, de az egyik legkedvesebb barátom krónikus betegként jelenleg napi 10-12 órákat dolgozik vendéglátásban, felszolgal és üzletet vezet. Ő sem egy géniusz, neki se lett volna lehetősége diplomát szerezni, hogy egyenes ágon legyen magasabb a fizuja, de felismerte a helyzetet, hogy több munkával es kitartással elérheti a kívánt szintet.

Amennyiben ő akkor nem reklamált, te most miért? Miért nem teszel valamit? Kaptál időt, viszonozd

2023. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
27%
30 pluszos vagy, mondjuk 35, nyilván 18 éves korodtól dolgozol. Ha csak havi 20 ezret félretettél volna a keresetedből valamilyen formában, most a kamatos kamatokkal lenne több millió forint megtakarításod.
2023. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
20%
A # 15-ös válaszoló mondta ki az igazságot. Az a fő gond, hogy nem szereted a párodat. 9 éve élsz vele, tehát ismered, tudnod kellett, hogy ő szeretne gyereket. Mégis miben reménykedtél, hogy majd lemond róla? Ha lemond, csak azért, hogy melletted maradjon, és lemarad a gyerekről, meg fog gyűlölni téged. Nem volt szép tőled, hogy 9 évig hitegetted. Ha szeretnéd, nem tettél volna vele ilyet. Akkor családot akarnál vele, és mindent megtennél, hogy ez megvalósulhasson. Engedd el, ha már elraboltál 9 évet az életéből. Hadd legyen családja egy kevésbé önző emberrel.
2023. szept. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Te utolsó ezeket honnan hallucináltad, főleg ezt a 9 év együttélést? Amúgy pont azt írtam a leírásban, hogy nem hitegettem, már mondtam neki mikor összejöttünk, hogy akkor vállalok gyereket, ha anyagilag is készen állunk rá. Eltelt 2 év mióta összejöttünk és úgy hozta az élet hogy még mindig nem állunk rá készen.
2023. szept. 2. 14:08
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, honnan jött ez a 9 év együttélés? A kérdező sehol sem írt ilyet. Azt viszont írta, hogy az elején határozottan megmondta, nem akar gyereket. Szó sincs hitegetésről vagy idōhúzásról. Sajnos, vannak, akik nem tudják, mit jelent a NEM.

N

2023. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
36%

Elnézést. Valószínűleg a 16-os válaszoló írásából asszociáltam a 9 évet.

De nem is az a lényeg mióta éltek együtt. Hanem az, hogy 30 fölött nagyon ketyeg az óra egy nőnél, ha gyereket akar.

Szerinted mikor lesztek abban a helyzetben, hogy már te is bevállalj egy gyereket?

2023. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
52%

Nem egyezik a jövőkép.

Ilyenkor szakítani kell.

Én is elhagytam olyat akivel nem tudtunk zöld ágra vergődni.

Most már van gyerekem és férjem. Neki azóta sincs családja csak alkalmi kapcsolatai. Semmi harag nincs bennem, nem illettünk össze.

Amúgy ő is az anyagiak miatt aggódott állandóan, sőt arra hivatkozva nem akart velem összeköltözni sem.

Amúgy most még jobb munkám is lett, jobban is keresek, de a férjem az első randin közölte hogy gyereket akar, családot, úgy hogy azt sem tudta hogy mennyit keresek. Ő nem egy anyagias ember.

2023. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

2 év után gyerek, főleg annak fényében, hogy előre tisztáztad az álláspontodat?

Nekem ez nagyon fura, és nem tudom megérteni az ilyen hozzáállást.

Ennyire semmibe vette a szavaidat? Az még oké, hogy "nézd drágám, változott az álláspontom, mégis minél hamarabb szeretnék babát, gondoljuk át a dolgot". De az már egyáltalán nincs rendben, hogy hetente ezzel terrorizál, és nem érti, hogy te továbbra sem akarsz ebben a helyzetben.

Mintha nem venne komolyan.

Javaslom, védekezz te is, mert sajnos több olyan párt is ismerek ahol a vonakodó férfi egyszer csak arra eszmélt, hogy a hölgy "véletlenül elfelejtette" bevenni a bigyót, és jajj, kifutott az időből, már abortuszra is késő menni. A legszebb az egészben, hogy mindegyik általan ismert esetben mára elváltak, a gyerekek személyiségtorzulásai pedig felnőtt korukban is látványosan megmatradtak, egyik sem (!) képes harmonikus párkapcsolatra.

2023. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!