Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm akivel pár hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm akivel pár hónapja együtt vagyunk, elvitte a a gyerekét Nyaralni, elméletileg csak ők ketten mentek, tudom hülye kérdés, de felmerült bennem hogy az ex férje is elment csakezt nem mondja el, van értelme ezen rágodnom, vagy bízzak benne?

Figyelt kérdés

2023. aug. 13. 23:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért is gondoltam erre mert engem nem hívott, mondta hogy ekkor mennek aztan kesz.
2023. aug. 13. 23:03
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem bízol benne... Ad rá okot? Mindegy igazából, uakits!
2023. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nyaralás nagyrészt a gyerekekről szól, és nyilván nem akarta őket egy pár hónapja ismert pasival összezárni.
2023. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát az exférj után megint megszívta csóri
2023. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy elment-e vagy sem? Valószínűleg csak a gyerekek miatt ment el, ha igen, és a barátnőd sehová se kívánta.
2023. aug. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el a trash fesztivalra!!!!
2023. aug. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen miatt ne szakits.

Ha belegondolsz,nem biztos ,h szorakoztato lenne a gyerek miatt. Lehet fel attol,h a kisgyerek miatt besokallsz es eleged lesz belole is.


Orulj inkabb neki,h el tudsz menni baratokkal vgyedul egy fesztivalra vagy bulizni vagy kirandulni.

2023. aug. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!