Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van már egy gyerekem és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van már egy gyerekem és a mostani barátnőm mikor megtudta kiakadt ezen,mi oka volt rá?

Figyelt kérdés

12 évvel ezelőtt egyetemistaként lefeküdtem egy pestre látogató osztrák turista nővel, és terhes is lett tőlem.

Nem akart tőlem semmit utána,se pénzt,se hogy részese legyek a gyereke életének,a gyerek nem is tudd rólam.


Igazából már évek óta nem is beszéltem a nővel,kapcsolatot se tartjuk már.


Járok most egy lánnyal 4 hónapja, valamiért csak most jött elő a gyerek téma ( hogy akarok-e valamikor stb.)mondtam neki,hogy Salzburg mellett már van egy.


Nem hiszem,hogy jogos a kiakadásának az oka,semmilyen formában nincs ráhatása a jelenlegi életemre/életünkre



júl. 10. 21:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
57%
Hát mert undorító vagy.
júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
47%

Én már elhagytalak volna!


A nő hiába nem akarja, hogy részt vegyél a gyermek életében ha te akartál volna akkor mentél volna bíróságra DNS-teszt vizsgálat után amely kimutatta volna, hogy a tiéd a gyerkőc.

Ha az a nő észhez tér behajtja rajtad a gyerektartást és le fogod ülni a börtönben!


Van neked eszed, de főleg lelked, hogy egy centet se küldtél a gyerekednek?

júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen pasit én is azonnal kioffolnék, pedig nem akarok gyereket és különösebben nem is izgatnak mások gyerekei sem, de jó nagy suttyó vagy, suttyót meg nem akarok páromnak.
júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
72%
Kinek kell egy olyan férfi aki hülye védekezni, aztán elhagyja a saját gyerekét?
júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
30%

Ki tudja, milyen formában adtad elő neki? Lekezelően, megbánva, a kettő között?


Nincs ráhatással? Gondolkozz már? Nem tudom, milyen a Te helyedben, csak elképzelni tudom.


A gyereket már évek óta átverik, persze lehet, talált neki az anyja apát, szeretetben nevelik, de csak átvágták. Örökölni fog utánad? Amennyiben lesz vagyonod, nem szeretnéd, hogy neki is jusson? Talán járna neki is, igaz, feléd se nézett, igaz, nem is hagyták neki. Ki tudja, mi van vele, egészséges-e, ha nem, be tudnál neki segíteni? Hogy élnek? Szerényebb körülmény között? Vajon érzi, hogy vmi nincs rendben vele, szín osztráknak érzi magát? Lehet, már tudna magyarul. Hát nem tudom, a nő is átvert rendesen, a gyerekét is. :(

júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
73%
Én sem akarok gyereket, de utolsó féregnek tartom azt, aki a meglévő gyerekét leszarja.
júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehetsz valami empatikus, ha nem fogod fel miért gáz... A kevés empátia vagy hiánya meg előre vetíti, hogy hogy viselkedsz a párkapcsolatban a másikkal...Talán ezért...
júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
84%
Nem tartani a kapcsolatot / támogatni azt aki részben miattad jött a Föld nevű bolygóra igazán gusztustalan! Pedig én sem akarok gyereket de ennél gázabb szitut nem tudok elképzelni mint amilyen életet csináltál, és ahogy a saját gyerekekhez viszonyulsz. Szégyelld magad.
júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
32%
Mi van ha az osztrak no direkt jott ide pasit fogni es teherbe esni?
júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
88%
9, mi van akkor?
júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!