Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak féltékenykedik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak féltékenykedik vagy vajon tényleg így történhetett?

Figyelt kérdés
Megismertem egy chilei srácot, aki nemrég költözött ide Magyarországra. 2 hete vagyunk együtt, de a napokban egy csaj rám írt, hogy a srácnak már a sokadik barátnője vagyok, őt is megcsalta többször is. Meg amikor együtt voltak, azt mondta a srác, hogy csak egy barátjához megy, de közben egy buliban volt és más csajokkal csókolózott meg ilyesmik. Amikor kérdeztem róla a srácot, csak röhögött és mondta, hogy ez mind hülyeség, nem kell mindent elhinnem, amit random emberek mondanak nekem, meg hogy ezt a csajt sem ismeri (közben a csaj mutatott közös képeket vele, szóval ha erről a részről hazudott, talán a többiről is)
júl. 5. 14:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer élünk, úgyhogy hajrá!
júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nemrég költözött ide, de már a sokadik barátnője van?
júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt most felejtős, két hét még nem mozgat meg nagy érzelmeket.
júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!