Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem jóvá hogy megbántottam a párom? Van egy gyereke a volt feleségétől,én sokat feltékenykedtem, ha valami bántott mindig megbeszéltük, de láttam rajta hogy neki ezek a dolgok rosszul estek

Figyelt kérdés

Jó a kapcsolatom a gyerekével is,sosem akadályoztam a láthatást,nem is miattam vált hanem előttem évek óta,

Viszont minden ilyen beszélgetés után bűntudatom van hogy megbántottam a párom, és sokat vagyok feltékeny, jóvá lehet tenni? (Nekem nincs gyerekem, és nem is volt a családban, bár a gyereke nem kicsi)



2023. aug. 14. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Bocsánatot kérsz és megváltozol, ha nem tudsz, akkor inkább engedd el, mert ő fog téged előbb utóbb.
2023. aug. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
De miért bántod folyamatosan? Miért vagy féltékeny? Ad okot rá, vagy csak ok nélkül "vagdalkozol"?
2023. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sokszor nem ad rá okot, egyszerűen van bennem egy féltékenység a helyzet miatt, ő az első párom akinek van gyereke
2023. aug. 14. 13:33
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Attol fugg miert vagy feltekeny. Ketnaponta hivogatja a volt feleseget es heti 4x tobb orakat kint tolt veluk? Az engem is zavarna, hiszen el is lehet azt a gyereket hozni, nem kell oda kijarkalni. Amennyiben nem ilyen jellegu a problema, erdemes oszinten leulni es beszelgetni, mi zavar, hatha tud segiteni a parod, es kozosen valtoztathattok rajta.
2023. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Mármint a gyerekre vagy féltékeny?
2023. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Így van az, ha gyerekessel jön össze az ember és nem elég érett a kapcsolathoz.


Az ex nemhiába ex, ezt kéne felfogni. Ha az égvilágon semmilyen okot nem adott arra, hogy féltékeny légy, akkor értelmetlen dolog úgy érezni.

A kapcsolatot mindig fogják tartani a gyerek miatt és mehet oda az ex házába beszélgetni is bármiről, ami nem szexuális téma. Egy családról van szó, akik nem fognak úgy viselkedni normális esetben, hogy be se teszi a lábát oda csak mert neked nem felel meg.

Ha egyszer nem tetszik, akkor nem beszélgetni kell vele, hogy ő változtasson csak azért, mert te ok nélkül féltékeny vagy, hanem elhagyni, békén hagyni és gyermektelen pasival járni inkább.

2023. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha gyereke van, akkor neki mindig is az lesz az első. Ha nem tudod ezt a helyzetet elfogadni, akkor nem nagyon fog menni köztetek a dolog.
2023. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem az volt a bajom hogy a gyerek az első,hanem hogy nekik van egy közös gyerekük, és ezt a tényt volt nehéz elfogadni, de a gyerekkel nagyon jó a viszonyom, az is zavart hogy az exel a fejem felett beszélték meg hogy mikor jön a gyerek, de egyébként utólag sok oktalan dolgon féltékenykedtem és rosszul kezeltem, ezt ki lehet javítani?
2023. aug. 14. 14:22
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Hogyan tedd jóvá? Úgy, hogy soha többet nem félténykedsz. Soha. Egyszer sem. Ha ez nem megy, akkor feleslegesen bántod őt is és magadat is ezzel a kapcsolattal.
2023. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Ki lehet javítani, ha őszintén elmondod, hogy mi zavart és próbálsz nem féltékenykedni a jövőben ilyen miatt. Senki sem tökéletes, mindenki követhet el hibákat.
2023. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!