Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak féltékenykedik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak féltékenykedik vagy vajon tényleg így történhetett?

Figyelt kérdés
Megismertem egy chilei srácot, aki nemrég költözött ide Magyarországra. 2 hete vagyunk együtt, de a napokban egy csaj rám írt, hogy a srácnak már a sokadik barátnője vagyok, őt is megcsalta többször is. Meg amikor együtt voltak, azt mondta a srác, hogy csak egy barátjához megy, de közben egy buliban volt és más csajokkal csókolózott meg ilyesmik. Amikor kérdeztem róla a srácot, csak röhögött és mondta, hogy ez mind hülyeség, nem kell mindent elhinnem, amit random emberek mondanak nekem, meg hogy ezt a csajt sem ismeri (közben a csaj mutatott közös képeket vele, szóval ha erről a részről hazudott, talán a többiről is)
júl. 5. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Hát az is lehet hogy átveres lesz. Szoktak párok olyanokat csinálni hogy az egyik csabit vkit a masik meg kamuféltékeny aztán valahogy lehúzzák az illetőt.


Pl éttermek. Kajálsz valakivel odaállit egy sertődött csaj veszekedés elmennek te meg ottmaradsz a számlákkal.


Egy rakat olyan atverés van amiket párok csinálnak.

júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván csak féltékenykedik és te vagy a nagy szerelme a chilei latin lovernek.
júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Micsoda problémák...
júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne, hogy hazudik a pasid és nem a hűség mintaképe.
júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik a párod hiszen azt is letagadta, hogy ismerte.
júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem a nagyszerelmet keresi Magyarországon. Ne légy már hülye.
júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem feleségül akar venni!
júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"ezt a csajt sem ismeri (közben a csaj mutatott közös képeket vele"


Nekem innentől fogva nem lenne több kérdésem.

júl. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Miért lell chilei??? Magyar miert nem jó?

Biztos te vagy élete szerelme, es ha hazautazik, kolostorba vonul majd és elsorvasztja a péniszét valami fekete meditációval.

júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt már lebukott egy hazugsággal, másrészt szerintem gondolt végig logikusan, hogy ha lány bármilyen negatív motivációból - bosszú, féltékenység, esetleg elutasítás a férfi részéről, amit nem tud kezelni, stb., akkor a srác miért ne mondaná el az igazat erről neked, és miért kamuzná helyette azt, hogy ez random idegen, akinek nem kéne hinned.
júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!