Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenykedik?

Figyelt kérdés

Lehet nem a legjobb kategória, 20 évesek vagyunk, de szerintem relevánsabb itt mint a felnőtt párkapcsolatokban.

Szóval én lennék a srác, van egy lány akivel nem vagyunk hivatalosan együtt, egyidősek vagyunk és situationship van köztünk. Van egy 11 éves kishúgom, aki nagyon aranyos a lány szerint, küldtem egy képet ahol ad a kishúgom egy puszit nekem és tökre ki volt akadva, hogy ez mennyire beteges, miért puszilgat a saját testvérem, teljesen elöntötte a féltékenység.

Kishúgom amikor megtudta hogy alakul valami köztünk a lánnyal, folyton csak róla kérdezgetett és kérdezget azóta is. Szerintem kicsit féltékeny ő is, de csak megérzés.

Másik story, hogy egy lánybarátommal elmentem közös programra, akit mindig becézgetek és teljesen kiakadt, hogy "miért becézgetek mindenkit", nekem ebből is az jött le, hogy kicsit féltékeny.

Ellenben amikor ő küldött egy képet, ahol épp egyik fiúbarátjával volt melltartóban egy képen és kérdőre vontam, akkor neki állt feljebb. :DD

Pedig még ő mondta, hogy soha nem fog a barátaim és közém állni, ami nem történt még meg, de úgy látom hogy zavarja hogy vannak lány barátaim, pedig engem sem zavar hogy az összes barátja fiú.



2023. szept. 19. 01:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a lányt hagyd a fenébe, de tényleg. Ez már beteges féltékenység. Egyértelműen rád akart kontrázni, hogy te is legyél féltékeny, azzal a képpel.

Ha nem akarod megkeseríreni az életed, akkor felejtsd el szerintem.

2023. szept. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Téged nagyon bekorlátozna amíg ő szabadon élné életét, menekülj!!!
2023. szept. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy miért vagy vele bármiféle kapcsolatban de komolyan. Beteg egy lány és téged is beteggé tesz. Azt akarod elérni, ér annyit ő?
2023. szept. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális ez a csaj. Puszit adni (gondolom arcra) mióta fura a testvérednek?? (Pláne egy olyan kultúrában ahol az ismerősök is puszi-puszival köszönnek, mondjuk ezt utálom, ha idegen öreg nénik lecsókolnak de ez más tészta)


Féltékenykedik hülyeségeken és éretlen, mert ahogy előttem is írják szándékosan kontrázik rá.

2023. szept. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Fú, kifogtál egy extrém féltékeny f.szt (igen, hiába lány). Ez változni nem fog. A jövő kristálytisztán kirajzolható ilyen piti játszmákkal, drámával, számonkéréssel, stb. Ha ezt akarod és kell ez a fajta stressz az életedbe, csináld.

Ha nem, szakítás.

Nekem nem kéne. Egy párkapcsolatnak adnia kellene, nem elvenni.

2023. szept. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiúbaráttal történő melltartózás miatt én nem csak kérdőre vonnám, hanem le is farolnék szépen.
2023. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak szerintem túlzás, köszönöm a válaszokat!
2023. szept. 19. 13:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam beleártani magam mások dolgába, de kérlekszépen, hogy hagyd ott a büdös francba ezt az idióta lányt, mert meg fogja keseríteni az életed
2023. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ennyire rossz lenne a helyzet? Ma beszéltem vele és megígérte hogy többet nem szól bele.
2023. szept. 19. 17:13
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a megígérem nem ér semmit. Ha eddig csinálta, ezután is fogja. De ha te mindenáron meg akarod nyomorítani az életed, akkor csak nyugodtan, el lehet hinni a megígéremet. A te életed, a te nyomorod.
2023. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!