Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis milyen ember az, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis milyen ember az, aki megmondja a párjának, hogy milyen fehérneműt hordjon? Csak szerintem beteges ez a szintű féltékenykedés? Ez mennyire gyakori jelenség?

Figyelt kérdés

Baráti társasággal lógtam, az egyik haverom hozta a haverját, mert mért is ne. Csak egy laza közös iszogatás volt egyikünknél a társaságból, ilyen videojátékozós, meccs nézős pasis este.

Szóba kerültek a kapcsolatok is, és az a közénk keveredett csávó már nem is tudom mikor, de valami olyasmit mondott, hogy ő nem engedi(!!!) a párjának, hogy szexi fehérneműt hordjon ha elmegy otthonról, mert mégis kinek venne fel ilyet, ha melóba megy a csaj, csak akkor viseljen ilyeneket, ha otthon vannak mind a ketten.

Nekem ez nagyon weird. Az én párom tök gyakran szokott csinosabb fehérneműket hordani, de soha nem fordult meg a fejemben ,hogy úr isten, mit képzel magáról, hogy felveszi egy átlag kedden. Meg nem fordult a fejemben, hogy ez többről szól, minthogy tetszik benne magának, nemhogy még tiltsam meg neki.

Csak szerintem nem normális az ilyen hozzáállás? Vagy ez így mennyire gyakori?


2023. nov. 26. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az exem azt is megmondta hogy milyen legyen a körmöm és mit vegyek fel. Léteznek ilyen zsarnok idióták sajnos.
2023. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Prolival nem barátkoznék. Ez ugyanolyan sötét állat, mint az, aki azt taglalta társaságban, hogya falujukban a lányok azért bicikliznek, mert a kerékpár ülés izgatja őket. Mondtam a haveromnak, hogy ne hozzon ilyen idiótát a társaságunkba. Fölálltam és eljöttem.
2023. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz. A feltételezés is, hogy a párja másnak veszi fel a fehérneműjét meg az is, hogy kontrollálni akarja.
2023. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Mondtam a haveromnak, hogy ne hozzon ilyen idiótát a társaságunkba. Fölálltam és eljöttem."


Férfi vagy?

2023. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont ugysnilyan zsarnik kontrollmanias idiota,mint aki megmondja,h szajfenyt hasznaljin a no ne nude ruzst. Meg ajanlgat neki ruhadarabokat,h olyanokat vegyen fel.


Az ilyenektol menekulni kell.

2023. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tiltani és előírni nem lenne szabad egy normális kapcsolatban. (Illetve hozzáteszem, tiltást vagy előírást ELVISELNI sem lenne szabad.)


Max kérni lehet.

2023. nov. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez vihar a biliben, kb. Jobb esetben úgysem látja a fehérneműjét senkinek sem egy random ellenkező nemű - akkor meg nem mindegy? Akkor inkább legyen rajta olyasmi, amiben jól érzi magát.
2023. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindig így kezdődik, aztán majd be is zárja és meg is veri.
2023. nov. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérni...? Hogy csak nagyibugyit hordjon, nehogy elcsábuljon kedden a gyárban tangában?

Aki ilyet kér, az magából indul ki.

2023. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9

Talán nekem válaszoltál, 6-os vagyok.


Nem erre gondoltam a kérés alatt, nyilván. De én pl felvetettem a pasimnak, hogy hordhatna többször fehéret, mert nagyon jól áll neki.


Nem előírás, követelőzés, hisztizés vagy a más színű ruhák hordásának megtiltása, csak egy kérés, amit eszembe sem jutna számonkérni rajta.


A kérdésben szereplő férfi nyilván nem ilyen kérést fogalmazott meg.

2023. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!