Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis milyen ember az, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis milyen ember az, aki megmondja a párjának, hogy milyen fehérneműt hordjon? Csak szerintem beteges ez a szintű féltékenykedés? Ez mennyire gyakori jelenség?

Figyelt kérdés

Baráti társasággal lógtam, az egyik haverom hozta a haverját, mert mért is ne. Csak egy laza közös iszogatás volt egyikünknél a társaságból, ilyen videojátékozós, meccs nézős pasis este.

Szóba kerültek a kapcsolatok is, és az a közénk keveredett csávó már nem is tudom mikor, de valami olyasmit mondott, hogy ő nem engedi(!!!) a párjának, hogy szexi fehérneműt hordjon ha elmegy otthonról, mert mégis kinek venne fel ilyet, ha melóba megy a csaj, csak akkor viseljen ilyeneket, ha otthon vannak mind a ketten.

Nekem ez nagyon weird. Az én párom tök gyakran szokott csinosabb fehérneműket hordani, de soha nem fordult meg a fejemben ,hogy úr isten, mit képzel magáról, hogy felveszi egy átlag kedden. Meg nem fordult a fejemben, hogy ez többről szól, minthogy tetszik benne magának, nemhogy még tiltsam meg neki.

Csak szerintem nem normális az ilyen hozzáállás? Vagy ez így mennyire gyakori?


2023. nov. 26. 19:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

6-os, igen neked válaszoltam, bocs elfelejtettem odaírni.


Az, hogy neked tetszik ha egy bizonyos színt hord és megkéred, hordja többet, mert neked tetszik, az valóban teljesen más kategória, mint hogy valaki nem "engedi", hogy tangát hordjak házon kívül. Jó, hogy le nem ellenőrzi este, miután levettem.

2023. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!