Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lazán tudnád kezelni,ha mondjuk 3-4,akar 5 hétre a pasinak nyugalomra van szüksége és se szó se beszéd,lelép,mert besokallt? Aztán visszajön,miután kigondolkodta magát. Van,aki ezen nem sértődik meg és kellően lazán tudja kezelni,nem pedig egyből

Figyelt kérdés
nekitámadni,hogy miért csináltad, stb..azért,mert mondjuk elege lett a kapcsolatból,belőled,es mert amúgy is ilyen típus,és nem bírja a problémákat.Ez beleférhet?
júl. 3. 13:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
Az a pasi aki 5hét eltávra eltud menni annak nem kell kapcsolatban együttélnie.
júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Persze, belefér.Csak az a baj, én addigra már azt is elfelejtem, hogy létezik ilyen ember a világon, es mire visszajönne, addigra már rég mással vagyok.Az ugye nem gond?Aztán ha megkeres, akkor lehet elfelejtek neki válaszolni, vagy csak fél év múlva jut eszembe.
júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
De ezt amúgy a gyakorlatban hogy képzelted el? Mert ha nem jönne haza a párom, körbetelefonálnék a családjának, barátainak, hogy eltűnt. Ha valaki tudja, hol van, csak nekem nem szólt, akkor nyilván szakítok. Ha meg az anyjának sem szólt, akkor szólnánk a rendőrségnek, hogy eltűnt egy ember.
júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#13 Gondolom ez olyan kapcsolat, ahol nem élnek együtt, meg alapvetően nem túl szoros a kötelék, hanem csak ilyen járogatás.

Minden más esetben úgy van, ahogy te írod.

júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyszer próbáltàk ezt velem eljàtszani.

Mondanom sem kell,Miss Marple hozzám képest kutyafa...a!!!Előkerítettem,mad szàmon kértem,hogy vajon miért is bipoláris depresszióra hivatkozik, amikor simán csak kétszínű gyökér... Szerencsére két szék közül a pad alá esett, ugyanis a valódi sztorija az volt, hogy próbàlt kétféle jàtszani, csak éppen nem jött össze.

Azóta kiszagolom az efféle görényeket és egyébként nem,én ehhez nem vagyok elég empatikus, sem balek!!!...

júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontozzatok le, párkapcsolatban nekem az sem fér bele, ha egy nap beszélgetés kimarad (indok nélkül), nem hogy több hét.
júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az beleférne - nem rendszeresen, hanem néha-néha, ha valami rendkívüli élethelyzet indokolja, - hogy a párom 1-2 hétre "elvonuljon" valahová, ha valamiért úgy érzi, hogy kifejezetten egyedüllétre, az otthoni környezetből és a hétköznapi rutinból való kiszakadásra van szüksége ahhoz, hogy átgondoljon fontos dolgokat, meghozzon egy komolyabb döntést, stb., amíg a kapcsolatban megvan köztünk az alapvető őszinteség és bizalom.


De ezt a "se-szó, se beszéd" lelépés nem hiszem, hogy bárkinek beleférne, aki normális önértékeléssel rendelkezik, és nem súlyos kapcsolatfüggő.


Amúgy én sem tudom elképzelni, hogy ez mégis hogy nézne ki szerinted a gyakorlatban, mert ha a szomszéd nénivel nem találkoznék hetekig, és zéró életjelet látnék, tapasztalnék a részéről, akkor kezdenék utánajárni, hogy minden rendben van-e vele.


Szóval valahogy nem látom magam előtt azt a férfit vagy nőt, akinek egy nap egyszer csak eltűnik a párja szó nélkül, ő meg éli tovább nyugodtan az életét, mintha egy kéztörlő tűnt volna el a fürdőszobából.

júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!