Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lazán tudnád kezelni,ha mondjuk 3-4,akar 5 hétre a pasinak nyugalomra van szüksége és se szó se beszéd,lelép,mert besokallt? Aztán visszajön,miután kigondolkodta magát. Van,aki ezen nem sértődik meg és kellően lazán tudja kezelni,nem pedig egyből

Figyelt kérdés
nekitámadni,hogy miért csináltad, stb..azért,mert mondjuk elege lett a kapcsolatból,belőled,es mert amúgy is ilyen típus,és nem bírja a problémákat.Ez beleférhet?
júl. 3. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Se szó, se beszéd. Ez a baj. Ezt senki nem tűri.
júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Antiszociális lény ***** válasza:
96%
Ez egyik nemtől sem elfogadható és semmilyen kapcsolatba nem fér bele.
júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen embernek nem való párkapcsolat, így én nem pocsékolnám rá az időmet. Egy felnőtt ember képes érdemben kommunikálni és éretten problémát kezelni, ahelyett, hogy elvonul egy hónapra, mint egy sértett kisgyerek. Értelmes ember nem tűri, hogy így viselkedjen vele a párja, illetve ezzel nem old meg semmilyen problémát, csak súlyosbítja a meglévőket és újakat generál.
júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Férfi vagyok, ha független koromban egy nő ezt csinálta volna velem, mire vissza akart volna jönni, jó eséllyel már egy másik nővel jártam volna. Mondtam volna neki, hogy ő még a lábtörlő alatt térden csúszva sem jöhet vissza.
júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Nekem ez nem férne bele.

1. A párkapcsolat alapja a kommunikáció. Ha szüksége van egy kis pihenésre, ne tűnjön el, hogy aztán én aggódjak érte, hanem SZÓLJON.

2. Ha olyan nagy velem a probléma, akkor szakítson.

3. Ne gondolja, hogy az ő heppjei alapján kell, menjen a kapcsolat, én meg asszisztáljak "rendes, spontán, laza" nőként a dilijeire.

júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem sértődnék meg, és nem kezdenék veszekedni, de hozzám már nem lenne lehetősége visszajönni egy ilyen "se szó, se beszéd" lelépés után.
júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem lennék ott mire visszajön, vagy neki nem lenne már jó a kulcsa. (Attól függ, kinek a lakása épp)

Ez nem fér bele egy normális kapcsolatba.

júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
XD Tudod mikor johet vissza 😂
júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
5. vagyok - azt nem tettem hozzá, hogy nem állnék bele ordítva, hanem szimplán, higgadtan szakítanék vele.
júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Ja, lazán tudnám kezelni.

Lazán, röhögve mutatnám neki, hogy merre húzhat el a jó büdös fenébe.

júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!