Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagynak ott a pasik?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időkben azt vettem észre, hogy volt aki 2-3 randi után képes volt otthagyni, van aki első közös éjszaka után vagy értitek mire gondolok. Miért teszik ezt? Ennyire kevés lennék egy kapcsolathoz? Ennyire nincs meg bennem az a plusz, amivel tovább lehetne haladni?
jún. 26. 17:38
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Én magamat csúnyának tartom, de visszajelzések alapján nem vagyok az a vészes kategória. Alapból mindig leszögezem, hogy irl nem a legszebb vagyok, de egy sem mondta, hogy uuuu, de csúnya, még az sem akitől számítottam rá, mert kritikus, szókimondó. De nem tartom ezt sem kizártnak, de azt sem, hogy túl könnyen adom magam. Viszont ha ez sem jó és az sem, ha húzom a szexuális dolgokat, akkor mi a jó?!
jún. 26. 17:53
 12/26 Noren1989 ***** válasza:
50%

Olyan tyúk-kokas kérdés ez.


És mondok jobbat, ez csak a tünet, nem a betegség maga.

jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
54%
Lejjebb kellene adni és nem a 10/7-8-as pasikra menni.
jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Igyekszek a saját szintemen keresni, s eddig is inkább az ilyen 4-5 kategóriából válogattam, de azok is képesek az ilyenre.
jún. 26. 17:58
 15/26 anonim ***** válasza:
47%
Küldj már egy képet magadról!
jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

"2-3 randi után képes volt otthagyni"

Az nem otthagyás, hanem az ismerkedés nem folytatása.

jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
33%
Nem a sajat szinteden keresgélsz. Azért van.
jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem vagy túl ragaszkodó?
jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Az vagyok, de nem mutatom ki.
jún. 26. 19:47
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy így ismeretlenül három mondat alapján senki a világon nem fogja megmondani, hogy valójában mi az oka. Tényleg ezer oka lehet, na meg az is, hogy egyszerűen kifogtad a hülyéket. Vagy kevés vagy az ágyban, vagy csúnya, vagy egyszerű, vagy fene tudja. És nem igaz a szexről sem, hogy ne add oda magad, persze nem is szentírás, hogy ha odaadod akkor jó lesz, nincsen minden helyzetben működő recept. Nekem volt aki nagyon sokáig húzott míg megkaptam meg olyan is akit az első randin, mindkettővel együtt voltam hosszabb ideig. Nem ezen múlik.

Szóval a kérdésre.. Passz

jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!