Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hagynak el folyton a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagynak el folyton a pasik?

Figyelt kérdés
A történet a következő, amikor megismerkedem egy férfival elkezd udvarolni, oda van értem, gyönyörű bókokat mond, vacsorázni visz, rajongó smsekkel bombáz, már a nyári programot tervezi, holott még csak tél van. Egyszóval azt se tudja hova legyen. Eleinte kétkedve, bizalmatlanul fogadom ezeket a dolgokat. Hiszem is meg nem is. Majd amint kezdek megbízni, kezdem elhinni hogy tényleg törődnek velem és hogy fontos vagyok. Egyre kevesebbet foglalkozik velem, majd elhagy, hogy nincs meg az a plussz meg hasonló béna szövegekkel...Ez már többször előfordult és már majd szétszakad a szívem, csak sírok....27/Nő
2011. febr. 28. 09:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
ha mindig elhagynak akkor valami a viselkedéseddel nincs rendben. vagy tényleg nincs meg benned az amit ők keresnek. szerintem még mindig jobb ha szakítanak, mintha veled maradnak de közben megcsalnak.
2011. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne az újat büntesd amiatt, hogy a régiek hogyan viselkedtek.

Bízz benne. Egyelőre ne készülj esküvőre, meg élethosszig tartó szerelemre, csak ismerkedj, hagyd hogy alakuljanak a dolgok.


Ne beszéld be magadnak, hogy "ez lesz, meg az lesz", mert elkezdesz görcsölni, és bevonzod magadnak a rosszat.

2011. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Úgy érzem később se leszek más, mint eleinte...
2011. febr. 28. 10:05
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Arról semmit nem írtál hogy milyen volt a kapcsolat, hogyan viselkedtél, mit tettél annak érdekében hogy harmónikus legyen a kapcsolat


Így nehéz válaszolni

2011. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy pasiról lenne szó azt mondanám h kifogtál egy ilyet. Na de már többen elhagytak, ennek oka van! Nézz magadba! Lehet ott találod a hibát. És próbálj meg ismerkedni újra! Ne add fel!
2011. febr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Visszafogattan viselkedtem az biztos..
2011. febr. 28. 10:14
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért hagynak el folyton, mert még nem vagy kész.

(Nem én mondom, én nem ismerlek, csak lefordítom azt, amit írtál, hogy visszamondjam más szavakkal, hátha így érthetőbb.)


Az is lehet, hogy én értem rosszul, akkor majd eldöntöd, semmi baj, én azt tudom leírni, mit értek, amikor olvaslak:

"Eleinte kétkedve, bizalmatlanul fogadom ezeket a dolgokat." = Nem bízom meg magamban, nem hiszek a nőiességemben, alul értékelem magam, arra gondolok, hogy ennél kevesebbet érek, ez nem történhet velem.

"Hiszem is meg nem is." = Látom, de nem merek benne hinni, hogy igaz.

"Majd amint kezdek megbízni, kezdem elhinni hogy tényleg törődnek velem és hogy fontos vagyok." = Súlyos fáziskésésben vagyok a másik félhez képest, aki eddigre már érzékelte a bizalomhiányt, és ha pechem van, magára is vette, azt hiszi, vele van baj, vagy legalábbis nekem van valami bajom ővele.

"Egyre kevesebbet foglalkozik velem, majd elhagy, ..." = Persze, ez szinte következik a fentiekből.

"..., hogy nincs meg az a plussz meg hasonló béna szövegekkel..." = mert tényleg nincs meg, tettél róla, bár nem vagy hibás ebben.


Csak tippelek, talán olyan családban nőttél fel, ahol mindenért szidtak, és soha, vagy csak nagyon keveset dicsértek meg? Ezért lehet, az önértékelésed annyira alacsony, hogy nem hiszed el, ha valaki önmagadért akar téged szeretni? Mert biztosan lehet téged szeretni, ha egyszer többen is megpróbálták. Csak talán TE nem vagy még készen arra, hogy fogadd ezt. Jó kezdet, ha elkezded TE magad szeretni magadat. Akkor nem fog legközelebb meglepni, ha más is így tesz majd. Ismerd meg magad jobban! A jó és rossz tulajdonságaidat is! Legyen egy a helyesebb, valósabb kép az agyadban magadról, és akkor jobban tudod majd kezelni a mások közeledését, feléd küldött üzeneteit is.

2011. febr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszafogottan és bizalmatlanul viselkedsz akkor a pasinak azt sugallod-nem csak szavakkal- hogy "nem érdekel, nekem mindegy stb".

És az a tippem hogy ez magadnak fel sem tűnik, de meg mernék rá esküdni hogy a pasiknak ez jön le.


Na most ha én randizni egy lánnyal akiért megteszek mindent hogy belémessen és a válasz rá az hogy viszafogott nmeg érdektelen akkor én is rövid időn belül lelőném a kapcsolatot és keresnék egy olyat aki értékeli az erőfeszítéseimet

2011. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Sok igazság van abban amit írsz...meg hogy fáziskésésben vagyok, de úgy érzem, hogy ez szinte kötelezően a női szerep része is, hogy kicsit kéressem magam, "szaladjak" előle...úgy érzem nem adhatok mindjárt sok megerősítést
2011. febr. 28. 10:22
 10/32 A kérdező kommentje:
Ezért nem válaszoltam néhány smsre, nem vettem fel néha..én kb sohasem kerestem..nem feltétlen taktikázásból, inkább mint írtam a női szerep részének tekintem,,lehet hibásan
2011. febr. 28. 10:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!