Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hagynak el folyton a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagynak el folyton a pasik?

Figyelt kérdés
A történet a következő, amikor megismerkedem egy férfival elkezd udvarolni, oda van értem, gyönyörű bókokat mond, vacsorázni visz, rajongó smsekkel bombáz, már a nyári programot tervezi, holott még csak tél van. Egyszóval azt se tudja hova legyen. Eleinte kétkedve, bizalmatlanul fogadom ezeket a dolgokat. Hiszem is meg nem is. Majd amint kezdek megbízni, kezdem elhinni hogy tényleg törődnek velem és hogy fontos vagyok. Egyre kevesebbet foglalkozik velem, majd elhagy, hogy nincs meg az a plussz meg hasonló béna szövegekkel...Ez már többször előfordult és már majd szétszakad a szívem, csak sírok....27/Nő
2011. febr. 28. 09:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Nem arról szól a női szerep hogy ne reaálj az smsre ne vedd fel a telefont ezzel azt erősíteda férfiakban hogy nem érdekel téged.

Ezen próbálj változtatni a női szerep a "szaladok" előlle az max a szexuális életnél jelenik meg hogy nem adod könnyen magad

2011. febr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Nézd, kell a pasinak is visszajelzés, hogy örülsz neki hogy igyekszik, de azt hiszem nem ezzel van a probléma.


A férfiak ilyenek. Megtetszik nekik egy nő, elkezdenek bombázni, aztán eltelik 2-3 hét, vagy egy hónap, és ráeszmélnek, hogy igen, szép vagy, de valami hiányzik. Ez szerintem normális reakció a csajozós pasi típusnál. Az a férfi akit már rég óta ismersz, és kialakul valami, azzal nem jársz így, mert már ismer téged. Ezek a pasik meg nem ismernek, beleesnek a külsődbe, de ebből gyorsan ki is ábrándulhatnak. Ők máshogy működnek mint mi nők. Ez van.


Én is jártam így, mármint hogy a pasi lekopott, de általában velem az szokott történni, hogy elsőre tetszik a pasi, aztán eltelik pár hét, kezdem kiismerni, és elvesztem azt a pluszt, hogy fel tudjak nézni rá. Sajnos kiábrándulok.


Ezért meg kell értened, hogy eleinte történő heves udvarlás nem feltétlenül jelenti azt hogy a pasi szerelmes tényleg. Ehhez idő kell. Ez pusztán azt jelenti hogy nagyon tetszel neki, és nagyon vonzódik hozzád. A többi később jön. És nem a te hibád ha mégis kiábrándul. ez senkinek sem a hibája.


32/N

2011. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért nem válaszoltam néhány smsre, nem vettem fel néha..én kb sohasem kerestem..nem feltétlen taktikázásból, inkább mint írtam a női szerep részének tekintem,,lehet hibásan"


Ezt meg hol hallottad hogy ez a női szerep része?

Remélem nem ilyen női magazinban mert abban csak baromságokat írnak amiknek az ellenkezőjét kell csinálni.


Neked jól esik ha keresnek?

HA foglakloznak veled?


Miből hiszed, hogyha egy pasi nem kapja meg a visszajelzést arról hogy jó irányba halad attól függetlenül tudni fogja?

HA engem egyszer sem keresne a lány, egy hónap után otthagynám.


A pasiknak nem jégkirálynő kell hanem kiscica!


Egyetértek abban hogy egy kicsit izgató, ha húzzák az agyam, de amit csinálsz az már nagyon a ló másik oldala.

2011. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 fcdizeles válasza:

Szia :)


Nagyon jók az előző válaszok is, de én így látom a dolgot:

A pasik nagy lendülettel rád mozdultak: kitüntetett figyelemmel fordultak feléd, amit te nem azonnal jutalmaztál pozitív visszacsatolással. Egy ideig kitart a az alap muníció és működik a lángolás, de ha nincs megfelelő után táplálás, akkor a tűz lelohad és kialszik. Valószínűleg így jártál te is több alkalommal.

A női szerephez szorosan kapcsolódó tartózkodó/kéreti magát viselkedés egy bizonyos fokig ( a férfi személyes toleranciaképességétől függ) még a vadászösztönt is fenntartja, ami megfűszerezi a párkapcsolatot, de ha eléri azt a fokot, amit már az udvarló túlzásnak tart, akkor nem fog utánad futni...

Jó szerencsét kívánok :)

M. (26 ffi)

2011. febr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ilyen hülye felfogásom lett, mint neked... Igaz engem nem hagytak még el, most kezdek kapcsolni, remélem időben, hogy egy kapcsolatnak két oldala van. Akkor vettem észre magam, amikor azt mondta a mostani kedves, hogy próbáljam már meg egy kicsit is szeretni. Ott elgondolkodtam, hogy úr isten, ennyire túl játszom magam, hogy nem is lehet észrevenni mennyire kedvelem?! Szóval mostmár én felveszem neki a telefonokat (max ha olyan kedvembe vagyok akkor nem, de később visszacsörgök), próbálok kedves, érdeklődő sms-t küldeni. A bizalmatlanság még mindig bennem van, de azt nem úgy vetítem le, hogy nem érdekel stílust veszek fel!

Próbálj te is változtatni, sok férfinek tényleg a bújós-de kicsit kéretős kiscica kell, de ne fordulj ki önmagadból!

2011. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Jaj kedves az az idő már elmúlt, hogy szívassuk a férfiakat, hogy jobban epedjenek. Elkésünk, mert az jár nekem ,ÉN akarok uralkodni felette, azt csinálja amit mondok stb. Ma egy kapcsolat akkor jó, ha egyenlőek vagytok. Nem veszem fel a telefont kinyomom, olyan mintha az ajtódnál becsengetnének és te megnézed ki az és becsapnád az ajtót. ja te vagy az? akkor menj gyere vissza lihegő kiskutyaként. No ez már a 80-as években se ment. Nézz magadba ott a probléma. Az arányokat nem találod. Még egy két pofon és talán egyenesbe jössz.
2011. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

*Ezért nem válaszoltam néhány smsre, nem vettem fel néha..én kb sohasem kerestem..nem feltétlen taktikázásból, inkább mint írtam a női szerep részének tekintem,,lehet hibásan


Ez nem női szerep, hanem baromság. Normális EMBER válaszol az sms-re, ha nem tudja felvenni a telefont, akkor meg visszahívja az illetőt. Ezek általános emberi normák. A hiánya két dolgot jelenthet:

1. Azt akarom, hagyj békén.

Vagy ha nem ezt, akkor...

2. ...kinek kell egy olyan pár - nemre való tekintet nélkül -, aki olyan 'bunkó' (nem rólad beszélek, általánosítok!), hogy nem reagál a keresésre?


Azzal, hogy nem viszonzod, csak elvárod, hogy körbeugráljanak, megakasztod az ismerkedési és érzelmi folyamatot. A kapcsolatnak van egy fejlődési íve: a parnered csinál valamit, te erre reagálsz, kicsit többet nyújtasz, erre ő is reagál, ennél is egy kicsit továbbmegy. Te ezt a folyamatot blokkolod.


Hogy várod el, hogy egyenrangú társ legyél egy kapcsolatban, ha te magad nem viselkedsz egyenrangúként?

A királykisasszonyok ideje lejárt...

2011. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
27%

10:35 ös vagyok


Nos, ha már 20adszorra kapod meg aznap, hogy jaj de hiányzol és mennyire csókolnálak édes... Akkor arra szerintem sem kell válaszolni. mert én így értem, hogy a kérdező kap 100 smst, és ebből 1-2re nem válaszol... Mert minek.


És azt sem kell tettetni hogy mennyire vevő vagy rá, ha még éppen úgy érzed hogy túlságosan nyomul, hogy neked is időre van szükséged. Velem is volt ilyen, hogy megmondtam, lassítson, mert igaz hogy szimpatikus de nem tudok a heves érzelmeire még mit reagálni. Megértette. Aztán sajnos én mégsem éreztem később sem amit kellett volna. Szóval szerintem nem a te hibád. Ha úgy érzed hogy túl gyorsan halad, akkor azt meg kell mondani egyenesen. Ha nem képes lassulni, csak ostromol a szerelmével és zokon veszi hogy te még nem lángolsz úgy mint ő, akkor szintén nem vagytok partnerek. :)

2011. febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Én normális mértékű sms-re gondoltam, nem napi 100-ra.

Viszont: ha jól értem, a kérdező nem azért nem válaszol, mert nem tetszik neki a sok sms és nem azért, mert unja, hanem TUDATOSAN, az érzései ellenére, azért, hogy eljátssza, hogy nem érdekli a pasi. Nem mindegy!!!

2011. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Te nem az én nővérem vagy? :D Ha igen, akkor a hugicád üzeni, hogy hétvégén házibuli before "T" club. :D



Ha meg nem, akkor neked is tanácsolni tudom, hogy valószínűleg nem tudod elereszteni magad a másik mellett, talán görcsös lehetsz és emiatt nincs meg az a plusz. No meg a kisugárzásoddal is gondok lehetnek. Sajnos. Valójában lazának kellene lenned, magadat adnod és kell egy olyan dolog egy olyan hobby, aminek élni tudsz, hogy a másik lássa azt, hogy te valaminek élsz. Ez által megváltozik a kisugárzásod és tapadni fognak rád...


gondolj csak bele, mint nő mint férfi. Vajon miért vannak úgy oda a művészekért? (Holott inkább kicsit bohém emberek.) Na pont ezért, mert tudnak nyújtani egy sajátos világot és van valami aminek élnek...


25 L

2011. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!