Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hagynak el folyton a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagynak el folyton a pasik?

Figyelt kérdés
A történet a következő, amikor megismerkedem egy férfival elkezd udvarolni, oda van értem, gyönyörű bókokat mond, vacsorázni visz, rajongó smsekkel bombáz, már a nyári programot tervezi, holott még csak tél van. Egyszóval azt se tudja hova legyen. Eleinte kétkedve, bizalmatlanul fogadom ezeket a dolgokat. Hiszem is meg nem is. Majd amint kezdek megbízni, kezdem elhinni hogy tényleg törődnek velem és hogy fontos vagyok. Egyre kevesebbet foglalkozik velem, majd elhagy, hogy nincs meg az a plussz meg hasonló béna szövegekkel...Ez már többször előfordult és már majd szétszakad a szívem, csak sírok....27/Nő
2011. febr. 28. 09:51
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Nem:-)


Van benne valami, hogy nem tudom elengedni magam eléggé...

2011. febr. 28. 12:19
 22/32 A kérdező kommentje:

Volt hogy kérdezte, hogy "Mikor láthat?"

Erre mondtam, hogy három nap múlva érek csak rá...végül már egy héten csak egyszer találkoztunk. Viszont nem mondta, hogy ezzel problémája lenne, nem jelezte, egyszer csak szakított. Sajnálom, hogy nem lehet már visszacsinálni.

2011. febr. 28. 12:25
 23/32 A kérdező kommentje:
Már szívesen adnék magamból többet, de őt ez már nem érdekli...
2011. febr. 28. 12:27
 24/32 A kérdező kommentje:
Szuper jók a válaszok! Köszi mindenkinek:-)
2011. febr. 28. 12:28
 25/32 anonim ***** válasza:
Úristen, te szabályosan lekoptattad ezt a fiút! Annak, h nem válaszolsz az sms-eire, hívásaira, és csak heti egyszer "érsz rá" találkozni vele, semmi köze a női nemi szerephez. Valószínűleg sok más ehhez hasonló helyzet is van, amelyekben nem tudsz ösztönösen jól reagálni, ezért csinálod tudatosan, de tévesen... A férfiak pedig egy idő után csalódnak benned, nem erre számítottak, nem boldogok veled, ezért hagynak el. Mert az ördög mindig a részletekben rejlik, az a tapasztalatom, hogy egy alapvetően jól működő kapcsolat(van szeretet, hűség, stb) leginkább a kis dolgokon múlik (pl válasz smsek, fogadott hívások, gyakori találkák, amely során érezteted, h fontos és hiányzott...). Apró tüskék ezek, amelyek egy része nehezen múlik, egy része talán sohasem.
2011. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

*Sajnálom, hogy nem lehet már visszacsinálni.


Nem biztos, hogy nem lehet, de akkor egyrészt el kell neki mondanod minden úgy, ahogy nekünk leírtad - szó szerint, ilyen őszintén! -, ki kell tárulkoznod, és be kell vállalnod, hogy 50-50%, hogy kapsz még egy esélyt, de akkor is bele kell adnod apait-anyait. Neked kell eldönteni, megéri-e megpróbálni. (Természetesen csak akkor, ha nincs új barátnője.)

2011. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Szerintem is vissza lehet csinálni, csak mondd el hogy miért voltál ilyen és kérdezz rá hogy emiatt szakított-e.


Ha jó fej ad még egy esélyt.

Sőt ha már az is nagy bizonyíték a hideg viselkedésed után hogy ilyeneket mondasz hogy te hibáztál és érdekled

2011. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Már megtörtént, kitárulkoztam! Írtam neki egy levelet, de hiába azt mondta, hogy nagy lelkesedéssel indult de nem szerelemes, nem működött a dolog.
2011. febr. 28. 14:10
 29/32 Allegra67 válasza:

Szerintem lépj tovább! És a következő kapcsolatban ne taktikázz! Add magad, és bátran mondd el mit szeretnél .

A taktika nem fér bele egy komoly kapcsolatba!

2011. márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Nem akartam taktikázni:-(
2011. márc. 2. 11:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!