Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól sejtem, ezért hagynak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, ezért hagynak el a pasik?

Figyelt kérdés

Az az érzésem , hogy miután meglátnak meztelenül kiábrándulnak belölem. Határozottan ezzel latom összzefuggesben a kapcsolataim megszakadását

Nem vagyok mar huszonéves es volt egy csaszaros szulesem ami miatt a bör a hasamon sose jött helyre teljesen , kissé megereszkedett es emiatt szegyellös is vagyok .

Nem vészes , egy fél ujjnyit lóg , olyan mint egy mélyebb ránc de akkor is csúnya

Miutan megvan az elsö szex , akkor is ha hosszas udvarlas utan volt es szerelmesek vagyunk es kiismertuk egymast azelött a pasi utana kezd eltunedezni , es vegul szakit

Arra gondolok hogy szanalmas lehetek mert levetkzözeskor bizonytalan vgyok es emiatt oda a varázs



2019. márc. 1. 07:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Azért hagynak el, mert valójában csak szexet keresnek.Ezt elég jól tudják leplezni az első szex megtörténtéig.Szerelmesek nem lesznek, max. mondják, hogy megkapjanak.Kiismerni?Hónapok alatt sem sikerül mindegyiket kérdező.Sokszor még egy élet is kevés rá.Az sincs kizárva, hogy melletted másokkal is ismerkednek, és addigra megvan a következő befutó náluk.

Én azt mondom neked, hogy ezeket ne sajnáld, ha lelépnek.

2019. márc. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Ezt így nehéz megmondani, de az biztos, hogy az önbizalom segít. Próbáld elfogadni magad olyannak amilyen vagy, illetve amin tudsz változtass (önbizalomnövelés), pl. tornázz. A másik pedig, hogy megfelelő párt találj magadnak, aki szeret téged és ő is elfogad. Lehet, hogy nem elsőre fogod megtalálni, de ne add fel a keresést. Én biztos elfogadnám a tested olyannak amilyen, ha szeretnélek.
2019. márc. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Vagy eleve csak szexre hajtanak, vagy jobban megismernek, és amiatt nem kellesz már nekik.
2019. márc. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Az írásodból következtetve: van egy (vagy több) gyermeked. Szóval egyedülálló anyuka vagy. Sajnos, ebből következik, h kétszeresen ki vagy téve a csak szexre utazóknak. Ezt kalkuláld bele az ismerkedésbe. Utánfutóval nehezebb a közlekedés...
2019. márc. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Akkor tudják meg, hogy gyereked van?

32/f

2019. márc. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem igen,de csak akkor ha melletted mással is ismerkedik,és annak se gyerek nincs,se"tökéletlen" teste,téged meg nem is kedvel még igazán.Naná,hogy a tök egyedülálló,és szép bőrű nőt válassza.

Meg az is kérdés mikor közlöd gyereked van.

2019. márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
75%
Ez nem így van szerintem, legalábbis nálam nem. Ha szerelmesek vagytok, akkor ez nem számít. Nekem is volt olyan barátnőm, akibe szerelmes voltam nagyon és mikor szexeltünk, levetkőzött, a mellei meg voltak ereszkedve, nem voltak feszesek, de engem ez nem érdekelt, mert nagyon jó volt vele lenni. Ezek ilyenkor nem számítanak, de ha meg igen, akkor az nem kapcsolat, az csak szimpla szexkapcsolat vagy csak skalpot akar a másik fél.
2019. márc. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

Lehet a mércét túl magasra teszed magadhoz képest.

Engem (régen) sorozatosan értek a csalódások, 20-25 között. Aztán elgondolkodtam. Itteni szóhasználattal élve a 10/10-es pasik kellettek, akik nagyjából minden nőt megkaphattak. Persze megkaptam őket egy időre én IS!....

Nekem az alakom volt szuper (legalábbis mindenki ezt mondta) ,az arcom viszont nem volt baba. Utólag 8/10-et adnék magamnak. Mikor ezt be tudtam látni és a saját szintemen ismerkedni sokkal boldogabb vagyok.

2019. márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

"mellei meg voltak ereszkedve, nem voltak feszesek, de engem ez nem érdekelt"


Én valami lovagrendért jelentkeznék valahol.

2019. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem, csak szexet akarnak, mindegy, hogy nézel ki, megvolt és kész. Vannak ilyenek. Hány évesekkel randizol?Még az is inkább lehet, hogy fadarabnak gondolnak egy csajt
2019. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!