Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Őszinte véleményeket kérek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte véleményeket kérek! Jol sejtem?

Figyelt kérdés
Az exemmel nemrég szakítottunk. Elég féltékeny és hisztis voltam egy időben, de már megváltoztam. Szeretem még mindig és vele szeretnék lenni,ám ő egyáltalán nem keres és letiltott mindenhol ahol eddig leveleztünk. A haverjaink ha kérdezik őt mi van velünk,annyit mondd hogy: "sokat kértem hogy változzon meg" és "majd az idő/sors eldönti mi lesz velünk ezután"... jol sejtem hogy már nem akar tőlem semmit?

2016. máj. 1. 16:20
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

Jól sejted, hogy csalódott benned, mint emberben.

26/F

Te akarnál tőle valamit ebben az esetben?

2016. máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki érdemel egy esélyt, senki sem tökéletes:/
2016. máj. 1. 16:23
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
80%

A kapcsolat alatt nem kaptál esélyt?

Ha úgy nézed, az 1 meg is volt. Mérges rád, számold hozzá ezt is.

Találkoztok személyesen is?

2016. máj. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen fura, hogy ezt az elvet a nők már nem vallják, amikor a fiúk akarnának egy... első esélyt:


"Szerintem mindenki érdemel egy esélyt, senki sem tökéletes:/"

2016. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Adj neki időt. Jelen pillanatban nem akar semmit. Az ember olyan, hogy egy bizonyos idő elteltével rózsaszín szemüvegen keresztül tud visszatekinteni a múltra, a szép pillanatok felerősödnek, a rosszak enyhülnek. Ne keresd. Sehogy. Se szülinapi köszöntés, se karácsony. Ha véletlen összefuttok, mosoly, és nyugodtan, lazán "Héé szia! :)".

Kezdj el ismerkedni, és fejleszd magad tovább, csiszolj magadon, a hibáidat ismerd fel és napról napra, hétről hétre mindig válj egy kicsit jobb emberré.


Miért nem keressük? Mert ő dobott. Mindegy miért.

Ha viszont keres(értsd: felhív, sms-t ír, facebookon rádír, emailt ír | a posztolás, lájkolás, bökdösés stb NEM számít keresésnek), akkor pedig annyit mondasz "Ó szia, igen, blabla, köszi remekül vagyok, örülök hogy írtál/hívtál, szívesen összefutnék veled, mikor érsz rá?"

2016. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!