Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól sejtem, ezért hagynak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, ezért hagynak el a pasik?

Figyelt kérdés

Az az érzésem , hogy miután meglátnak meztelenül kiábrándulnak belölem. Határozottan ezzel latom összzefuggesben a kapcsolataim megszakadását

Nem vagyok mar huszonéves es volt egy csaszaros szulesem ami miatt a bör a hasamon sose jött helyre teljesen , kissé megereszkedett es emiatt szegyellös is vagyok .

Nem vészes , egy fél ujjnyit lóg , olyan mint egy mélyebb ránc de akkor is csúnya

Miutan megvan az elsö szex , akkor is ha hosszas udvarlas utan volt es szerelmesek vagyunk es kiismertuk egymast azelött a pasi utana kezd eltunedezni , es vegul szakit

Arra gondolok hogy szanalmas lehetek mert levetkzözeskor bizonytalan vgyok es emiatt oda a varázs



2019. márc. 1. 07:45
1 2
 11/13 Ypszilon1980 ***** válasza:

9:

Semmit sem várok cserébe, se lovagrendet, se elismerést.Neked ez jött le belőle, sajnálom.

2019. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
19%
Mégis úgy érezted, hogy meg kell említened.
2019. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ahogy írod is, ez nem vészes, a parát pedig lehet csökkenteni azáltal, hogy már korábban megemlíted, mire számítson.

Vagy szoktad is előre mondani, nem tudom.

Vagy számíthat neki az is, hogy milyen a mozgásod az ágyban, vagy csak fekszel passzívan stb.

2019. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!