Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagynak ott a pasik?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időkben azt vettem észre, hogy volt aki 2-3 randi után képes volt otthagyni, van aki első közös éjszaka után vagy értitek mire gondolok. Miért teszik ezt? Ennyire kevés lennék egy kapcsolathoz? Ennyire nincs meg bennem az a plusz, amivel tovább lehetne haladni?
jún. 26. 17:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
21%
Ribizli vagy! Mi másért!
jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Lehet csak szexet tudsz nyujtani? Mert az igy kevés nekik.
jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nagyszerű következtetéy, gratulálok. ;)
jún. 26. 17:41
 4/26 A kérdező kommentje:
2-es igazából nem mondanám. Mielőtt oda jutottam volna pl. a legutolsóval teljesen odáig volt értem azután meg ment a ghosting.
jún. 26. 17:42
 5/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk tudom, hogy a fiúk sok mindenre képesek a szexért...
jún. 26. 17:43
 6/26 Noren1989 ***** válasza:
55%

Akkor meg sajna szégyentelenül hülye vagy, ki beveszi a kamut 😉


A kérdés lényegére téve, udvaroltak ők egyàltalàm, volt ideje az érzelmeknek kialakulni?


A randikat nem érezted tetszelgésnek?


Nem vagy, urambocsà, felszínes?

jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy csak a szexre mennek. Vagy esetleg rájönnek, hogy egy életképtelen hülye vagy (ne sértődj meg!!!). Talán azt hiszik, hogy túl könnyen jutnak el a szexhez és így igazából simán megcsalnád őket. Stb-stb. Ezer oka lehet. Próbáld megtalálni, hogy mi benned a hiba!
jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Honnan tudjuk? Lehet ronda vagy, lehet büdös vagy, lehet közönséges vagy, nem ismerünk.
jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
Csúnya vagy. Max megdugni, de felvállalni már nem akarnak.
jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem tetszel nekik eléggé ahhoz, hogy párkapcsolatba kezdjenek veled.
jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!