Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ronda vagyok akkor sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda vagyok akkor sose lesz barátnőm, igaz?

Figyelt kérdés
Gyerekesen nézek ki, nincs kigyúrt testem, szemüveges vagyok, szőrös vagyok, alacsony vagyok, szóval elég ronda :(. Nem vagyok jó a sportokban szóval nem egy opció hogy menjek sportolni sajnos :/, és nem tudok a kinézetemen változtatni. Félek hogy ilyen ronda és életunt ember csak egy hozzá hasonló embert vonzz ugye. Azt meg nem tudom elfogadni hogy valaki csak a belsőm miatt szeret, mert ott mindig azt érezném hogy biztos ronda vagyok és csak sajnálatból van velem. Még sosem volt kapcsolatom, sosem lesz szép barátnőm? 18/F
2010. okt. 31. 00:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
a 14:52 -nek is igaza van!! sokszor szinte elajulok mikor meglatok olyan undorito csavokat oriasi hassal hogy az csak na,es nem is ertem hogy tudnak olyan lanyok veluk lenni.rohejes!
2010. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
tegnapelőtt 00:09 : ezt te sem gondolhatod komolyan. :) Hogy csúnya pasi csak csúnya nőt találhat. Nem tudom hány ronda milliomosnak van ronda barátnője. Vagy amikor 50-60 éves nagyapákkal állnak össze a 20 éves modellek. Pénz kérdés, a sok pénzt meg egy jól felépített karrierről árulkodik a csajok meg szeretik a befutott pasikat. A kérdezőnek meg annyit: Szedd össze magad, járj el sportolni, miért ne tehetnéd meg? Annyira rémísztő nem lehetsz, hogy ne lehetne kezdeni velemit veled, a legtöbb nőnel egyébként kevésbé számít a külső.
2010. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
egy ronda pasinak mégis sokkal több az esélye mint egy ronda nőnek.....pl
2010. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
tuti h nem
2010. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

bocs de nem elvastam el az előző kommenteket... amiket elkezdtem azok hülyeségek voltak..!!!


a lányoknak (magamból kiindulva) nem a külső, a pénz a lényeg!!!amiket irtál azok nem olyan gázosak.. lehet rajtuk változtatni!

a sportoknál az is haladás lenne, ha elkezdenél futni járni, a szemüveget le lehet cserélni: kontaklencsére, az alacsnysághoz pedig öltözz előnyössen!! (bár nem tudom h ez a pasiknál hogy megy... elég ha normális jó ruhákat hordasz)


nem felvágás meg semmi de mások által szépnek mondott lány vagyok és most mégis egy mások által csúnyának nevezett fiú tetszik és ő sem gazdag, csak szimplán rendes, vicces, szimpatikus és elfogadja magát és nem igazán tűnik olyannak h húú csúnya vagyok vagy valami...!!!!


szerintem te is fogadd el magad, amin tudsz azon változtass!!!


sok sikert!!

2010. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
* elolvastam
2010. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
** naa ezt akartam nem olvastam el a többiek komilyát
2010. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%
Töts fel egy képet magadról, és akkor meg tudjuk mondani a frankót.
2010. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!