Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda vagy és még sose volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda vagy és még sose volt barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17/f
2009. nov. 30. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
szépülj meg vagy vegyél önbizalmat.ronda férfi nincs:)
2009. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
17/l
2009. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Annyi más szépsége van még az életnek a nőkön kívül. és legaláb így nem csal meg és nem kell a nyafogását halgatnod. És nem megy rá a gatyád. Örülj neki hogy ilyen szerencsés vagy.
2009. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
19:52te elég szépen lerendezted a fiút!Úgyis lesz barátnőd,van az a bizonyos belső szépség,vagy ha egyedi a stílusod,laza vagy és van önbizalmad nem lehet gond a lányokkal.ez olyan növessz kisugárzást dolog...először magaddal kell megvívnod ezt a harcot.És a szépség mulandó,(később) jobban értékelik a nők amegbízható családapát mint az izos csődört:)puszim17/L
2009. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
De miaz hogy lerendeztem. Mi a francnak dumáljátok rá mégjobban arra ami nem megy neki. nekem sincs és nem is kell. Te meg minek írod oda minig hogy 17 l kit érdekel? Senkit.
2009. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
nah ezért nincs XD
2009. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Attól, hogy én ronda vagyok, neked még lehet barátnőd :)

Én sem vagyok egy adonisz, de nem is minden lánynál az számít. Mégcsak az sem igaz, hogy egy csúnya lánynak (nincs is csúnya lány...) csak ronda pasija lehet, és ez tapasztalat, nekem is van/volt is irigyelni való barátnőm. És persze millióim sincsenek, amik megszépítenének. Önbizalom, jó duma, céltudat, szorgalom. Nekem ezek vannak. Abból kell élni, ami van. De az első a legfontosabb (önbizalom). Az természetesen alap, hogy a lánnyal úgy kell bánni, ahogyan megérdemli. És egy igazi, az sokat érdemel!

2009. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
50%
mik a problémáid magadon?
2009. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
én nem vagyok ronda és ha nincs barátnőd arról csak te tehetsz nincs ronda férfi!!!figyelj a külsődre
2009. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
Gyúrd ki magad, ez garantált siker! És akkor majd tapadnak rád a csajok.
2009. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!