Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden barátnőm 'A-kategóriás' én meg ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Már utálom maga, hogy fele olyan szép se vagyok, mint a barátnőim...

13/L


2011. aug. 29. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem biztos, hogy a fiúk többségének az A kategóriás lányok tetszenek. Fiú vagyok én is, és nekem a picit duci, alacsony lányok tetszenek.
2011. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Még valami. Nem hiszem, hogy ronda vagy. Általában a legszebb lányok becsülik le magukat. Első voltam.
2011. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Minek barátkozol A kategóriásokkal? Amúgy ha ronda lennél, nem állnának veled szóba. Legalábbis nem lennének őszintén a barátnőid. Velem is próbáltak barátkozni jó csajok, mondván szép vagyok és jól öltözöm, közben meg csak arra kellettem volna, hogy növeljem az önbizalmukat, még szebbnek tűnjenek mellettem. Ha veled nem ez a helyzet, kevés esély van rá, hogy tényleg ronda vagy.
2011. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Utolsó! Attól hogy a barátnői esetleg szebbek mint ő nem biztos hogy csak ki akarják használni, vagy lenézik őt a háta mögött! Nem kell hülyeségeket beszélni! -.-"


Kérdező! Az is lehetséges hogy a barátnőid is pont így viszonyulnak hozzád. Nem kell rögtön leírni magadat. Ki kell tapasztalni hogy milyen hajjal, milyen stílusú ruhákban vagy a legszebb és hogy melyiket viselve van a legnagyobb önbizalmad. És a legfontosabb hogy legyél mindig kedves és életvidám (persze az érzéseket nem kell magadba fojtani), így egy pozitív kisugárzásod lesz ami vonzza majd hozzád az embereket. Tapasztalat! ;)

2011. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocs mi az az "A kategória" ? Ez a nagyon jó csapat?
2011. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

De bizony vannak olyan csajok, akik szándékosan maguknál rondább csajokkal barátkoznak, hogy mellettük szebbnek tűnjenek. Ezzel persze nem akarom azt mondani, hogy nálatok is ez a helyzet. A szépség relatív, mindenkinek más és más tetszik.

Azt is szokták mondani, hogy nincs ronda nő, csak lusta. Biztos van rajtad is valami szép. A hajad, a szemed, a lábaid? Ezt kell megkeresni, és kihangsúlyozni.

Mellesleg én is sokáig nagyon rondának tartottam magam, kb. 15 éves koromig. Aztán rájöttem, hogy tetszem a fiúknak.

2011. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy azért barátkoznak velem, mert szebbnek tűnnek, óvodás korunkban nem hiszem, hogy ezt nézték.


Tetszettem már 'A' listás fiúnak, de kiröhögték a haverjai, szóval nem lehetek olyan gyönyörű..

2011. aug. 29. 19:45
 8/14 kislányomanyukája ***** válasza:
79%
Szerintem egy csomó szép lány gondolkodik ám így magáról! De ha elégedetlen vagy a külsőddel, valamit biztosan meg tudsz változtatni magadon. Előttem írták már, hogy csúnya nő nincs, csak lusta. Tornázz, ússz, hogy feszes tested legyen, próbálj ki más stílusú ruhákat, frizurát. Tudod, mint az átváltoztatjuk műsorokban. Egyébként meg nem mindenki "A" kategóriás, és mégis talál magának párt. Ha kedves vagy, őszinte és érdeklődő, biztosan még több barátod lesz és az önbizalmad is megnő. Szóval, fel a fejjel!!!!
2011. aug. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kislányomanyukája ***** válasza:
57%

Ja és hogy "kiröhögtek a haverjai"...

A fiúk később érnek fizikailag is és szellemileg is a lányoknál. Tehát nem gondolom, hogy rajtad nevettek volna. Nem lehet, hogy nekik még nem volt sose barátnőjük és a saját zavarukat leplezik a röhögcséléssel?

2011. aug. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te koncentrálj inkább a belső értékeidre, nem lehet mindenki szép.
2011. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!