Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen a barátnőm? Miért...

Miért ilyen a barátnőm? Miért akar nekem rosszat?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy kicsit félénkebb típus vagyok, hosszabb idő míg megnyílok bárkinek is. Sokan nem szakítanak arra időt, hogy megismerjenek... :( Előző sulim minden nyáron szervez tábort, és elvileg sokan jöttek volna a volt osztályomból, de maradtam a végére én, meg ez a barátnőm akiről szó van. Sokáig győzködtem, hogy azért mégis legyen valaki az én osztályomból is, de jött azzal a kifogással, hogy pofátlanság ott lennünk, meg hogy szétszedjük az eddig kialakult közösségeket... 2 hónapig rágtam magam azon, hogy érdemes-e egyedül elmennem. De aztán hívtak fiúk, és kicsit örültem is, hogy én leszek egyedül, legalább megismernek. ÍGy is volt, mondták is, hogy nagyon sajnálják, hogy korábban nem beszélgettünk. 10 napos volt a tábor, a 6. napon lejött az említett barátnőm. Ő ilyen "lelkiszemetes" szerű, és mindenkire rátapad, anyáskodik, meg nem tudom... Mindenki szereti. És én majdnem összejöttem egy sráccal, annyira jól éreztem magam vele, amennyire még sosem. Erre odajött a barátnőm, és rányomult. ÉS mikor ma találkoztam a fiúval, megint rettenetesen jól elvoltunk, és a barátnőm később hozzánk csapódott, rátapadt, és én meg tisztára elkeseredtem, mert igazán nehéz volt így megnyílnom egy fiúnak ő meg 5 perc alatt lerombolta minden önbizalmamat azzal, hogy odalibbent, őt mindenki szereti, és ha ő ott van, ő a középpont, és eltörpülök mellette. És nem először akaszkodik rá egy fiúra akivel én elvagyok... :( Miért ilyen? Mit csináljak? Hiányzik a fiúval eltöltött idő, ahogy megfogta a kezem, ahogy megsimogatta az arcomat, de ez a csaj meg mindent tönkretett... :(


Már egyszer feltettem a kérdést, és azóta annyi változott, hogy beszéltem a barátnőmmel arról, hogy mennyire jól éreztem magam a fiúval. Ennek az lett az eredménye, hogy még jobban rámászott. Látványosan, akkor amikor én is ott vagyok...MIÉRT?


2011. szept. 5. 15:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy 15/L :)
2011. szept. 5. 15:44
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Ezt miért nem kérdezed meg tőle????
2011. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De ha próbálom megkérdezni, akkor mindig eltereli a témát. Ez általában jellemző rá, ahogy az is, hogy mostanában állandóan keresztbe tesz..
2011. szept. 5. 15:51
 4/16 anonim válasza:
70%
ha ilyet csinál előtted nem hiszem hogy tényleg a barátnőd
2011. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam kérdezni tőle, hogy van-e velem baja, és sűrűn mondogatta, hogy nem, de nem értem,ez mire jó neki. Egyszer jönne valami igazán jól össze az életemben, és akkor tönkreteszi... :/
2011. szept. 5. 15:56
 6/16 anonim ***** válasza:

Ne könyörögj neki, ne kérleld, hanem mondd a szemébe, h álljon le, ez a pasi fontos neked, kopjon le róla.


Ha gí sem érti meg, akkor őt is le lehet koptatni, semmi jó nem származik hosszú távon abból, ha hagyod, h élősködjenek rajtad.

Ha látja a határozott hozzáállásod, akkor talán visszavesz magából.

2011. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Elírtam, gí= így.
2011. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is nagyon sok ilyet volt,de ha a fiú tényleg akar tőled valamit,akkor nem fog összejönni a barátnőddel.

Egy jó tanács,ha odajön,rányomul,akkor hagyd ott őket,és ha a fiú veled akar lenni,akkor úgyis megy utánad,és akkor rájön,hogy nem az a fő,hogy csak ő,mert itt tudom,hogy nem ez a helyzet,de ha észreveszi,hogy "civakodtok" érte,akkor senki nem fogja érdekelni,csak az fog neki számítani,hogy még több lánynak,de lehet,hogy ő nem ilyen,de nálunk is volt ilyen,hogy 1 pasira a menő azt mondta,cuki összes utánozós majom cuki és itt az 1.csaj szívta meg,aki közeledett volna normálisan felé.

Vigyázz! Remélem,azért segítettem!

13/L

2011. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,bocsi hogy kicsit értelmetlen lett.*ilyen
2011. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez nem igazi a barátnő.

És ne haragudj, hogy ezt írom, de szerintem csak kihasznál.

Amit leírtál róla egy elég önző és domináns p*csa lehet.


Szóval én a te helyedben tényleg dobnám.:S

De TE döntesz.

16/L

2011. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!