Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm néha felhív néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm néha felhív néha nem azt mondta addig nem találkozik velem amig ki nem találom mi a baja velem de nem tudom nem cisnáltam semmi rosszat amugy alapbol? Folytatás lent

Figyelt kérdés
kicsit zizi de most mit csináljak szeretem őt tudja h hülye vagyok és magárol is de nem tom mit csináljak mennyek le nála vagy mi utána meg azért sértődne meg!?
2010. aug. 14. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
kicsit zizi.. tudja magáról, hogy h*lye... hát pajti, lehet, hogy hasonló stílust ragadsz meg akkor is, amikor vele vagy? Lehet, hogy egyszerűen nem tetszik neki, hogy ilyen lenézően viselkedsz vele, nem kezeled társként?
2010. aug. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg elég zizi hogy a barátnőd nemcsak hogy fúj rád,de még azt is elvárja hogy kitaláld miért.Nem gondolom hogy egy fiúnak pitiznie kell a barátnőjének;és fordítva.Valószínűleg csak azért vagy vele mert nincs más.Vannak akik azt mondják hogy még mindig jobb egy zizzent kapcsolatban élni,mint egyedül lenni.Te döntesz: megszoksz,vagy megszöksz.
2010. aug. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. aug. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezt mondanám


"Jó, akkor viszlát, nem tudom mi a bajod, de majd ha esetleg kitaláltam, megkereslek."


Persze ha van sejtésed, hogy mivel bántottad meg, akkor inkább azt a dolgot hoznám jóvá.

2010. aug. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
15 vok ő is 15 lesz de nem tom mivel bántottam meg mert 4 napja nem találkoztunk de beszéltünk 3 napja akk nem volt semmi baja de azt mondta tegnap h akkor is volt! hát de hülye meg irta hogy msnen már leirta de nem irta le meg meg nincs jegyezve mert nincs msn pluszom!
2010. aug. 14. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!