Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok gyakran találkozik a barátaival, többet mint veletek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy barátokra szükség van, de képes elmenni velük 3 napra külföldre nyaralni, akkor is, ha én nem megyek el. És átlagban többet van az ő társaságukba. Olyan ki ha én nem és azt mondta, hogy nem fogok belőle papucsot csinálni... Pedig semmi oka nem volt ilyet mondani.


Engem marhára zavar, hogy nincs velem. Esténként, meg kilenckor nem szószerint, de "hazaküld". NOrmális párkapcsolat ez?


2011. szept. 18. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jól megy, ha külföldre ruccangat!
2011. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért zavar ennyire,ha nincs veled?Elhiszem,hogy hiányzik,de valamennyi szabadság kell mindkettőtöknek...

Van neked saját életed?Ilyenkor miért nem mész el a barátnőiddel valahová?:)Biztos neked is jót tenne!

2011. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így van, akkor csak azért kellesz neki, hogy elmondhassa, hogy van egy barátnője. Hagyd a fenébe, keress valakit aki értékel is!
2011. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
van saját életem. egy héten egyszer találkozunk 3 óra erejéig. Ez nekem nem fekszik. 3 nap alatt sok helyen jártam és voltam a barátnőimmel is. De ha már van egy faszim, akkor legyen már velem.
2011. szept. 18. 21:10
 5/12 A kérdező kommentje:
tőlem aztán rengeteg szabadságot kap, még küldöm is a barátaihoz, de veszteség ért a hétvégén, és nem volt mellettem akkor amikor kell, helyette a barátaival vigad a világ másik végén. TUdom, hogy nem mondhatja vissza már ilyenkor az utat, de miért van az, hogy komoly kapcsolatban azért nem költözik el velem pár kerülettel arébb, mert akkor esténként nem tud csak úgy eltekerni a barátaihoz?
2011. szept. 18. 21:12
 6/12 Tajparaszt ***** válasza:
1 héten 3óra?!?! Koptasd le szerintem (is).
2011. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ajjajj így már értem.:S

Sajnálom,de szerintem te is tudod,hogy mi a megoldás!:S Küldd el,mert nem érdemel meg téged!

Hasonló helyzetben voltam tavaly,áldom magam,amiért tudtam józanul gondolkozni akkor.

Szívd meg magad,állj elé,és mondd el neki,hogy ez így nem működik...kitartás!:)Lesz majd sokkal jobb is!:)

2011. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm, de igazából ez a legjobb kapcsolatom, ahol minden kloffol. és az a baj, hogy nem értem az emberekben miért nincsen a szerelemi kapcsolatukban sem egy kicsi önfeláldozás a másikért. Ha én is megteszem, akkor a másik miért nem? és miért nem kompromisszum kész? mindenkinek jobb egyedül élni? minden nap mással hálni? miért jó ez mint a biztos kapcsolat?


nem értem én ezt a modern világot és az embereket benne!

2011. szept. 18. 21:27
 9/12 anonim ***** válasza:

Minden kloffol?Akkor nem panaszkodnál itt...:S

Igen,a szerelmes ember képes áldozatokra...a párod mit áldozott fel érted?

2011. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
eddig még semmit.
2011. szept. 18. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!