Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy pár napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy pár napi szinten találkozik, az jót tesz a kapcsolatnak vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés

Vagy ha túl gyakran találkoznak, akkor könnyebben egymás idegeire mehetnek, könnyebben összeveszhetnek, stb.?

Vagy épp ellenkezőleg, és ez csak erősíti a kapcsolatukat, és jobban "egymáshoz nőnek"?

Ti mit gondoltok erről?

Milyen gyakran találkoztok a párotokkal?

Kort és nemet is írjatok, előre is köszi!:)


2011. aug. 17. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát sztem egy idő után lehettek napi szinten együtt, de az elején azért néha kell egy kis kikapcsolódás a barátokkal is.
2011. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!:))

Még várom a többiek véleményét is!:)

2011. aug. 17. 22:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem tesz jót egy kapcsolatnak ha minden napot együtt töltenek. Értem ezalatt ha például osztálytársak. Hiányzik a kapcsolatból az egymásra várás, természetessé válik a másik jelenléte és már inkább a megszokás mintsem a szerelem tartja őket össze... De sok ellenpéldát is láttam már. Ez személyiségfüggő lehet :)
2011. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igy van, elsonek igaza van.

De te is eszrevenned es vagynal is egy kis kikapcsolodasra csak a baratokkal.

2011. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 heloka ***** válasza:

a barátom és én egy suliba járunk, de a nyáriszünetben hetente 2* ha tudtunk találkozni, de volt hogy 3 hétig nem láttuk egymást nyaralás miatt, és volt hogy már majd megölt a vágy hogy újra láthassam, és utána kisem engedett a karjai közül negyed óráig amikor újra találkoztunk:))

szeptembertől viszont minden nap találkozunk majd megint.

nálunk működik ez is az is :)

2011. aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi szinte naponta találkozunk, nagyon ritka, hogy nem látjuk egymást egy napig. Már az elején is így volt, 7 napból 5-ön minimum találkoztunk, bár ilyenkor 1-2 órát tudunk együtt tölteni. Ebben az évben lett többször alkalmunk egy héten együtt aludni is, amúgy ritka volt, hogy 1-2 óránál többet tudjunk együtt lenni, max hetente egyszer. Így vagyunk együtt majdnem 4 éve, de nem érzem, hogy egymás agyára mennénk, sőt, legszívesebben minden nap minden egyes percét Vele tölteném... És tudom, hogy Ő is így van vele, ha nem találkozunk egy napig, már mondja, hogy mennyire hiányzom neki, vagy ha Vele alszom egy este, utána reggel már kérlel, hogy aludjak ott másnap is... Ugyanolyan őrülten szerelmesek vagyunk, mint a legelején. Nagyon nehezen viseljük, ha akár csak 1 napig nem találkozunk, olyankor több órán át telefonálunk...

Szerencsére pár hét múlva összeköltözünk és hét közben együtt fogunk lakni, amit mindketten nagyon várunk már.

Szerintem ha a két fél igazán szerelmes egymásba, akkor bármennyit vannak együtt, sosem érzik azt, hogy túl sok, inkább azt, hogy sosem elég az együtt töltött idő :)

20/L

2011. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is így gondolom.:))

Köszönöm az eddigieket, mindenkinek ment a zöld kezecske. ;)

2011. aug. 17. 23:12
 8/10 cicus9615 ***** válasza:

Én amikor a sulimból jártam egy fiúval , mindig együtt voltunk , napi 15-16 orát is majdnem minden nap . Nem volt ezzel baj , de igy teljesen ki lehet esni a baráti körökből , és sokszor ez a családnak is probléma h kevesebbet vagy velük. Én inkább azt a tanácsot adnám h van amikor kell egy napi kihagyás , persze az se baj ha több napon át egymás után találkoztok mert igy jobban összejöttök, sokkal nagyobb lesz köztetek a ragaszkodás egymáshoz:)


15/L

2011. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én kb 1héten 5x minimum találkozom az asszonnyal, ilyenkor kb 5órát eggyütt vagyunk és abszolút nem unjuk egymást nagyon elvagyunk és suliba is eggyütt járunk már az elejétől fogva :) 17/F
2011. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én a barátommal mióta megismertem mindennap találkozunk, nagyon ritka volt, hogy egy napig ne lássuk egymást, 4és fél éve vagyunk együtt, és kevesebbet veszekszünk, mint a hugom és a barátja, akik csak hétvégén tudnak találkozni és szinte mindig összebalhéznak.

19/L

2011. aug. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!