Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ronda vagyok akkor sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda vagyok akkor sose lesz barátnőm, igaz?

Figyelt kérdés
Gyerekesen nézek ki, nincs kigyúrt testem, szemüveges vagyok, szőrös vagyok, alacsony vagyok, szóval elég ronda :(. Nem vagyok jó a sportokban szóval nem egy opció hogy menjek sportolni sajnos :/, és nem tudok a kinézetemen változtatni. Félek hogy ilyen ronda és életunt ember csak egy hozzá hasonló embert vonzz ugye. Azt meg nem tudom elfogadni hogy valaki csak a belsőm miatt szeret, mert ott mindig azt érezném hogy biztos ronda vagyok és csak sajnálatból van velem. Még sosem volt kapcsolatom, sosem lesz szép barátnőm? 18/F
2010. okt. 31. 00:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
hát ha csak a nagymellű,szilikonos lányokra vágysz és csak őket imádod,a többit meg nem akkor,ne csodálkozz ha sosem lesz
2010. okt. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel! Keress az érdeklődési körödben csajokat >:)
2010. okt. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%

Nézd. nem fogok mellébeszélni de az az igazság h csúnya hapsinak csak csúnya nője lesz egész életében.

Ha körül nézel a nagyvilágban az utcán. csúnya hapsit látsz szép nővel? Nem. Sajna elég fájó dolog annak akinek ez jutott az élettől. De most mit tud tenni? Felköti magát v él tovább és lesz hozzávaló csúnya nője.

18/F

2010. okt. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
így van,mondd meg a frankót:Dde azért hazucc is:DHa sok pénze van akkor lesz jó punci mellete,akármilyen csúnya is:D ezt kihagytad!!
2010. okt. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel a hozzáállással nem.


Tessék kicsit pozitívabban nézni a dolgokat. Nekem volt már jónéhány kapcsolatom, volt aki jobban nézett ki, volt, aki kevésbé. Egy közös volt bennük: valamiért szerelmes voltam mindig abba, akivel együtt voltam.

Komolyabb kapcsolatom három volt. Ebből egy srác határozottan ronda volt - de hihetetlenül intelligens, annyira élveztem a vele való beszélgetést, hogy nem zavart, hogy néz ki. Emellett nagyon jó volt az ágyban, az is fontos. Egy másik nem volt se szép, se ronda, esetében egyáltalán nem befolyásolt a külső.

Azt elismerem, hogy a harmadik srác jól néz ki, viszont hiába néz ki jól egy srác, ha nincs benne semmi. Lehet, hogy egy éjszakára jó, de többre nem, ha nem lehet vele értelmesen együtt tölteni az időt.


Sajnos te nagyon negatív vagy, ráadásul kifogásokat keresel. Pl. mi az, hogy nem opció, hogy sportolj? Nekem pl. nulla labdaérzékem van, valamint víziszonyom. Ezért a következőket csináltam: társastánc, futás, falmászás, biciklizés. Pedig ülhettem volna én is otthon szomorúan, hogy jaj, félek a labdától, nem tudok se focizni, se kosarazni menni.

Tessék egy kicsit összekapni magad, mert az önsajnáló srácokat valóban nem szeretik a lányok.

Megint saját példa: vagy négy évig udvarolt nekem egy srác. Az még nem is lett volna baj, hogy ronda. De már az udvarlásából sütött, hogy ő milyen szerencsétlen és szánjam már meg, hogy összejövök vele.

Idővel úgy gondoltam, hátha jó sül ki belőle, elmentem vele randira. Nagyon jól indult a dolog, jól is ment, kb 40 másodpercig. Onnantól fogva egy órán keresztül azt hallgattam, hogy ő milyen szerencsétlen. Naná, hogy meguntam és elbúcsúztam tőle.

Vigyázz, ne ess ebbe a hibába!

2010. okt. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Én azért nem merném ennyire biztosra venni, hogy csúnya pasinak csak csúnya nője lehet. Igenis lehet csúnya pasinak is szép barátnője (de belül üres). Ehhez csak 3 dolog kell: pénz, pénz és még több pénz. Erre a hétköznapi életben számos példát láthatunk. Más kérdés, hogy van-e erre igényed.
2010. okt. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Hát akkor azt hiszem keresek egy hozzámvaló csúnya lányt :(
2010. okt. 31. 00:35
 8/28 anonim ***** válasza:
Keress sok pénzt és lesz :)
2010. okt. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem a pénzzel szeretnék barátnőt
2010. okt. 31. 00:37
 10/28 anonim ***** válasza:
50%
szia! csajoknál nem számit a külsö. Elsödleges szempont hogy a férfinek mekkora hatalma/pénze van. Így simán lehet jó nőd. Nekem csomo ismerösöm van aki ronda DE gazdag és jo csajaik vannak.
2010. okt. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!