Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ronda vagyok akkor sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ronda vagyok akkor sose lesz barátnőm, igaz?

Figyelt kérdés
Gyerekesen nézek ki, nincs kigyúrt testem, szemüveges vagyok, szőrös vagyok, alacsony vagyok, szóval elég ronda :(. Nem vagyok jó a sportokban szóval nem egy opció hogy menjek sportolni sajnos :/, és nem tudok a kinézetemen változtatni. Félek hogy ilyen ronda és életunt ember csak egy hozzá hasonló embert vonzz ugye. Azt meg nem tudom elfogadni hogy valaki csak a belsőm miatt szeret, mert ott mindig azt érezném hogy biztos ronda vagyok és csak sajnálatból van velem. Még sosem volt kapcsolatom, sosem lesz szép barátnőm? 18/F
2010. okt. 31. 00:02
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
De nem értitek hogy én nem vagyok gazdag :(? És ha valaki a pénz miatt lenne velem ha lenne, akkor meg inkább ne legyen soha senkim.
2010. okt. 31. 01:20
 12/28 anonim ***** válasza:

01:14-nek csak részben van igaza, amennyiben a külső tényleg nem olyan sokat számít.


Legyen önbizalmad, érezd jól magad, szeresd önmagad. Ha ezek megvannak, akkor a határ a csillagos ég.

2010. okt. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
44%
00:12 vagyok, olvasd el a hozzászólásomat. Ahogy elnéztem, itt csak fiúk írtak, én viszont női szemszögből látom a dolgokat. Zanzásítva annyi a lényeg, hogy ha ronda vagy, akkor nem nagyon lesznek egyéjszakás kapcsolataid, hanem inkább csak hosszú távúak. De ehhez kell egy pozitívabb hozzáállás.
2010. okt. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg ronda vagy, de amit leírtál, az egyáltalán nem hangzik reménytelenül. Olyan nincs, hogy nem vagy jó semmilyen sportban és azért vagy gebe, sportolni nem csak akkor lehet, ha jó vagy benne, sőt. Engem ebből, amit felsoroltál, csak a nagyon sok szőr zavarna, de az másoknak meg kimondottan bejön.


És különben is, a lányokat ne úgy képzeld el, mint magatokat, a külső közel sem annyira meghatározó szempont, mint nálatok, és nem is annyira egységes, hogy mit tartunk "szépnek" vagy "rondának". Talán az igénytelenséget tudnám mondani, ami kb többé-kevésbé egységesen mindenkinél mínusz pont (fél centis körmök a lábadon, zsíros hosszú haj, izzadtságszag, orrból kiálló szőrszálak...).


Én egyébként például százszor előbb választok egy gebe fiút, mint egy kigyúrt_és_kövér nagyszekrényt. Akinek nagy pocakja van, na az viszont bicepsztől függetlenül kiesett.


Viszont ez a hozzáállás, amit itt felvillantottál, meg hogy "életunt" vagy még saját belátásod szerint, sokkal nagyobb probléma.


A külsődön kívül annyi minden másból meríthetnél még önbizalmat...


Most egyébként, hogy így végiggondoltam, eszembe jutott pár 40 kilós és ennek ellenére a viselkedése miatt totálisan ellenállhatatlan pasas, az egyik tényleg kimondottan alacsony is volt - szóval ne siránkozz, az nem jó módszer, mások máshogy oldják meg.


És ha nem viselkedsz szánalmasan, akkor nem kell attól félned, hogy szánalomból akar csak járni veled valaki (ilyenre egyébként nem túl sokan hajlamosak).

2010. okt. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Amiket a külsődről leírtál azok nagy mértékben javíthatók ha tényleg nem akarsz így élni tovább!

1. Gyerekesen nézek ki: Menj el fodrászhoz és vágass valami hozzád illő de mégis divatosabb frizurát!

2. nincs kigyúrt testem: a kigyúrt test nem feltétele annak h valaki vonzó e vagy sem, de ha ennyire zavar menj el gyúrni, vagy csak simán tornázz otthon, vegyél súlyzót, ha minden nap csinálod a gyakorlatokat, pár hónapon belül a változást is meglátod majd magadon.

3. szemüveges vagyok: manapság már vannak nagyon jó kis szemüvegek amivel néhány pasi jobban néz ki, mint nélküle. De létezik kontaktlencse is!

4. szőrös vagyok: vannak borotvák, szőrtelenítők, gyanta. Ha neked nem megy, menj el szépségszalonba ott legyantáznak tetőtől talpig ha azt szeretnéd!

Csak ennyit kell tenned és máris jobban fogod érezni magad. Ha ennyire eleged van már, szerintem ennyi foglalkozás magaddal bőven megéri!

2010. okt. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Először menj el pszichológushoz, mert nálad a fő gondok nem a testeddel, hanem a lelkeddel vannak. A legtöbb ember olyan hogy ha meg akar változni, akkor megtud. Ismerek olyanokat, akik marha rondák és tök szép barátnőjük van. Ha csak az a baj, hogy szemüveges vagy, vegyél divatosabb szemüveget, ha alacsony vagy, keress alacsony barátnőt, ha szőrös vagy, az nem baj, de ha meg már majomszerűen szőrös, azt le is lehet gyantázni. Én kifejezetten szeretem ha valaki szőrös, de csak normális mértékig. (pl. mellkason nem zavar, kéz-láb alap, háton már zavarna). Az meg hogy gyerekesen nézel ki, változni fog, még csak 18 vagy. Az meg hogy nem vagy jó sportokban, válassz olyat, amiben jó vagy. Ha a tömegsportok nem mennek, járj el futni, úszni, vagy biciklizni, ahol a teljesítményeddel nem rontod a másikét.

Viszont az alapvető probléma a fejedben van. Lehetsz akármilyen férfiisten, ha így gondolkodsz, akkor soha nem lesz barátnőd.

21/L

2010. okt. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
44%

Mehetsz sportolni attól még h. nem vagy jó benne!! Pl "gyúrni"

Biztos vagyok benne, hogy zsebbé lehetne "varázsolni"! (mindenkit szebbé lehet, csak akarni kell)


A sporthoz meg visszatérve, lehet h. gyenge testalkatú vagy, de ezen tudsz változtatni.Kicsit hihetetlen, de a legtöbb dolog FEJBEN dől el, hogy,eg tudod-e csinűlni, vagy sem.Ha így állsz hozzá a sportoláshoz, kitartás nélkül, akkor biztos nem fog menni!


A sportal kapcsolatban egy remek példa a hajlított karú függés, aminek az a lényege, hogy a húzúzkodó rúdra felhúzod magad, és megtartod a tested, ameddig csak bírod


[link]


Nálunk, suliban egy percig kellett, sokmindenki azt hitte, hogy Isten tudja, miylen karizmok kellenek hozzá, de nem, főként agy munka az egész, vagyis olyasmi tudat, h. "ha bele döglök, akkor sem engedem el a rudat"!, De ugye... mennyivel könnyebb elengedni, mint szenvedni még vagy 15-2 másodpercig!

2010. okt. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Kontaktlencse, kondi, borotválkozás...
2010. okt. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
azt hiszem a valaszok tokeletesek. van meg esetleg kerdesed kerdezo?
2010. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
50%
nem olvastam el az összes kommentet, de ez baromság, h a csúnya pasiknak csúnya csajuk lehet csak. Megyek az utcán, mást sem látok, mint h dagadt 120 kilós szemüveges 18 éves szeplős kocka élettelen dögök olyan csajokkal smárolnak akiket döngetnék egész nap, pedig nekem kigyúrt a testem, kockás a hasam, minden ami kell... Szóval elég nagy f@szságot beszéltek
2010. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!