Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keveset beszélünk a párommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveset beszélünk a párommal. Ő nem igényli úgy, vagyis nincs is ideje,mert állandóan ezerfele dolgot csinál. 3-4-5-6 naponta ír magától. Vannak így mások is a parjukkal?

Figyelt kérdés
jún. 18. 21:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha úgy érzed egyébként szeret téged akkor mondd meg neki hogy ez zavar téged, kevés ez neked és így elobb utóbb kifog fullando részedről a kapcsolat. Nem akarod rakenyszeriteni, de kicsit gondolja át hogy tudja-e azt nyújtani ami szükséges neked.

Nálunk is volt hasonló, itt olyan naponta volt egyszer uzenetvaltas, néha több, néha kevesebb ennél is. Sokáig nem szóltam, mert nem akartam hogy kényszerből tegyem viszont egyszer elegem lett és nagy vonalakban elmondtam azt amit neked. Nem mondom hogy azonnal volt valtozas, de azóta már minden jó. Nem kértem hogy óránként írjon, de azért figyeljen rám. Ennyi.

jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt még kihagytam higy esetleg finoman kérdezz rá hogy neki nem hiányzik e hogy tudja mi van veled?

Az én párom azt mondta többször gondol rám, de ő nem ez a folyton irogatunk típus. Neki már volt elettarsa, akivel az elejétől napi szinten talalkoztak majd ossze is koltoztek és megszokott volt hogy ha hazaertek, akkor beszéltek. Nekünk még nem megoldhato az összeköltözés, így kissé hiányos volt a kapcsolatunk ilyen téren.

jún. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!